Letenky

Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Curych (ZRH)

Odlet

Cestující

2

Senegal

Švýcarsko s jedinečnými výlety, tip na zájezd pro seniory 55+

Od: Paco   |   27. ledna 2016

Nač sedět doma, když ve světě na vás čeká tolik krásných míst, která stojí za to vidět na vlastní oči! Pokud zrovna v tuhle dobu netoužíte strávit dovolenou u moře, pak je Švýcarsko skvělou možností, jak prožít několik úžasných dní a poznat nevídané!

Po příletu se vydejte do Basilej, prohlídka historického centra srdce Švýcarska vás opravdu potěší, navštivte náměstí, radnici, městské paláce i skvostné gotické katedrály nad Rýnem, uvidíte i symbol města Spalentor. V hlavním městě Bern si udělejte příjemnou a poklidnou procházku od medvědího příkopu až do architektonického centra s historickým podloubím nad řekou Aare. Vydejte se i do oblasti největšího jezera Švýcarska Neuchatel. Unikátní bude i prohlídka středověkého městečka Estavayer-le-Lac s nádhernou architekturou a proslulým hradem Savoy.

Máte-li rádi vodní přírodní díla, nevynechejte ani Ženevské jezero, v rámci této prohlídky projděte i město Ženeva s jedinečnou atmosférou, okouzlí vás zde jezerní promenáda s fontánou a květinovými hodinami. Zvídaví turisté mohou navštívit Muzeum olympijských her.

Celodenní výlet si udělejte do oblasti Bernských Alp se zastávkou v jedné z nejkrásnějších vesniček Švýcarska - v Gruyeres, v oblasti horských turistických středisek Saanen a Gstaad máte možnost vyjet lanovkou z Col du Pillon na Glacier, kde si pak také můžete užít nenáročnou turistiku v okolí. Pokochejte se panoramatickými výhledy na ledovce i nejvyšší vrcholky Bernských, Freiburských a Francouzských Alp.

Pokud se sem vydáte na vícedenní dovolenou, pak vše krásně zvládnete projít, poznat a užít si skvělou atmosféru s vůní švýcarských Alp.

Letenky levně do Švýcarska rezervujte online i z pohodlí vašeho domova!

Mohly by vás zajímat letenky do oblíbených destinací

Letenky obsahují všechny poplatky a taxy vyjma příplatků za zavazadla navíc.


Tagy

Kategorie

#tipy  #55