Letenky

Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Colombo (CMB)

Odlet

Cestující

2

Zavazadlo do letadla – váha a rozměry
Ideální zavazadlo dle jednotlivých aerolinek Jak známo, i zavazadla mají uši. Aerolinky je za ně umí pořádně vytahat, pokud nesplňují dané parametry. Jaké to jsou? Každá aerolinka má na zavazadla vlastní metr. S výhledem na všechno to hledání a ověřování to má mnohý cestovatel rovnou chuť to zabalit. To by byla samozřejmě škoda. Proto jsme pro vás připravili přehlednou tabulku, ve které lehce zjistíte, do čeho si zabalit podle toho, s kým a kam letíte.
Číst více..

Rozbalte si vánoční dárky na pláži pod palmami

Od: Paco   |   28. listopadu 2015

Akční letenky na Srí Lanku zakupte již nyní a naplánujte si vaši nezávislou dovolenou a užijte si netradiční Vánoce v exotice. Nenechte si ujít naše tipy na nejlepší pláže na Srí Lance.

Rozhodně a především nesmíte vynechat pláž v Nilaveli, která se nachází pár kilometrů od města Trincomale na Severovýchodním pobřeží ostrova. Pokud navíc milujete potápění a šnorchlování, zde jsou jedny z nejlepších podmínek na ostrově. Navíc si můžete udělat výlet do národního parku na ostrov Pigeon Island, kde se můžete těšit na úžasné šnorchlování, pokud budete mít štěstí, uvidíte i baby žraloky.

Přibližně ve středu východního pobřeží ostrova máte možnost navštívit jednu z nejluxusnějších zátok na Srí Lance - Kaldukah. Spousta nových luxusních hotelů nabízejí ty nejexkluzivnější služby i pro velmi náročné dovolenkáře. Vydat se můžete kousek po pláži k opuštěným tyrkysovým lagunám s balvany. Místo je vhodné i k potápění a šnorchlování, avšak korály jsou zde ve velké míře poničené.

Arugam Bay - mekka surfařů, nevynechejte ji ani vy, jestliže jste milovníky tohoto sportu, nebo se surfováním teprve začínáte. Ačkoliv sezona zde začíná až v dubnu, proto se sem rozhodně v hlavní sezoně vraťte! Na pláži naleznete i spoustu půjčoven surfů i výukových škol pro surfaře.

Divoké scenérie nádherných pobřeží se vám naskytnou na pláži v Národním parku Yala. Pláže jsou na většině míst hodně divoké a jsou zde silné proudy, a proto se nedoporučuje na těchto plážích plavání. Najděte si proto nějaké pěkné místo mezi skalami, kde můžete pohodlně relaxovat v některém z přírodních bazénků.

Zapomenutá pláž nedaleko od Matary je Tallala Beach. Tuhle pláž budou milovat ti, kdož milují skákání do vln.

Využijte a prožijte exkluzivní exotické Vánoce!

Mohly by vás zajímat letenky do oblíbených destinací

Letenky obsahují všechny poplatky a taxy vyjma příplatků za zavazadla navíc.


Tagy

#asia 

Kategorie

#tipy