Letenky

Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Praia (RAI)

Odlet

Cestující

2

Dánsko není jen Legoland
Přemýšlíte nad tím, kam se vydat s dětmi? Co takhle Dánsko? Navštívit můžete nejen slavný Legoland. Oblíbené kostičky lego zná každý a vaše dítě se zde jistě nudit nebude. Legoland zde funguje již od roku 1968. Dánsko je země s vysokou životní úrovní, ale také řadou památek a míst, kam stojí za to se vydat. Ideálním obdobím pro návštěvu Dánska je září až květen, stejně jako v ostatních Skandinávských zemích. Najdete zde nádhernou přírodu.
Číst více..

Přemýšlíte nad dovolenou? Máme pro Vás skvělý tip!

Od: Paco   |   13. října 2015

Nechte se zlákat na bílé pláže, azurový oceán a vůni Afriky s kapkou divočiny. Oáza klidu, kterou skrývá souostroví Kapverdy, patří mezi nejoblíbenější destinace turistů z celého světa.

Prožijte několik nezapomenutelných dní na jednom z ostrovů a načerpejte spoustu nové energie na návrat do reality a stereotypu domova.

Nejnavštěvovanějším místem turistů je především ostrov Sal. Pokud se však chcete vyhnout přelidněným plážím, vydejte se spíše na ostrov Boa Vista, který skrývá panenskou přírodu, nádherné pláže a neskutečný klid pro skvělý požitek z relaxace.

Nejvyšší sopečná hora Kapverd, černé pláže či lávová pole na vás čekají na ostrově Fogo.

V městečku Santa Maria můžete obdivovat typické domy omítnuté do pastelových barev. Černá pláž poblíž městečka, posetá lávovými kameny, a ideální místo pro windsurfing vás jistě nadchnou.

Pokud máte rádi obrovské vlny, právě tady máte možnost je vidět na vlastní oči. Obdivovat je můžete hlavně v oblasti Buracony na severu, kde je lávové pobřeží poseto přírodními jezírky s azurovou vodou. Je to místo, kde se střetávají přírodní živly.

V průrvě se za klidného počasí můžete koupat. V době příboje se tady zpěněná mořská voda tříští o skaliska a stříká do obdivující výše.

Ve vesničce Pedra de Lume na severovýchodním pobřeží uvidíte spoustu rybářů, kterým můžete přihlížet, jak probíhá proces vylovení a kuchání právě ulovených ryb a žraloků.

Na ostrově Sal rozhodně nevynechejte sopečný kráter, v němž se těží sůl. Koupel v solných jezírcích prý prodlužuje život, zdejší klimatické podmínky jsou srovnatelné s pobytem u Mrtvého moře.

Poznejte život místních domorodců a kupte si již teď letenky do Kapverd. Před cestou není nutné se očkovat, proto si můžete být jistí pohodovou dovolenou.

Pokud se vám zasteskne po civilizaci, na ulicích potkáte rodiny a přátele pospolu, baví se, popíjejí, večeří a velice rádi vás přijmou mezi sebe.

Neodolejte procházkám po nekonečné pláži při východu a západu slunce. Nyní máme pro vás akci na letenky do Kapverd za neuvěřitelně nízké ceny, proto neváhejte a rezervujte si je včas i vy!

Mohly by vás zajímat letenky do oblíbených destinací

Letenky obsahují všechny poplatky a taxy vyjma příplatků za zavazadla navíc.


Tagy

Kategorie

#tipy