Letenky

Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Cancun (CUN)

Odlet

Cestující

2

Kde šnorchlovat a potápět se? Určitě v Xel-HA!

Od: Paco   |   24. ledna 2020

Nádherné místo pro tyto aktivity se nachází na mexickém pobřeží Karibiku nedaleko známého naleziště v Tulumu, zde najdete skutečný ráj pro milovníky šnorchlování a objevování podmořského života. V parku si můžete zapůjčit veškeré vybavení pro šnorchlování - tedy šnorchl, ploutve i vestu, a pak už si jen plnými doušky užívat překrásný svět pod mořskou hladinou plný barevných ryb, možná spatříte i mořské želvy nebo rejnoky.

Půjčte si i nafukovací kruh a projeďte se mangrovníkovým tunelem nebo si skočte z pětimetrového útesu do průzračné vody!

V parku, jež obklopuje lagunu, najdete místo k příjemnému odpočinku, je totiž plný tropických rostlin, narazíte zde na stovky cestiček, kde doslova na každém kroku odpočívají leguáni. Procházkou dojdete k ruinám mayské zdi. Projeďte se džunglí na kole a relax pak hledejte v palmové zahradě s houpacími sítěmi.

Typickým útvarem na Yucatanu jsou tzv. cenotes (zaplavené podzemní jeskyně). Dvě tyto jeskyně leží uprostřed džungle, zaplavat si v nich bude také opravdový zážitek z této dovolené. Ve vstupném získáte kromě různých atrakcí i jídlo v podobě all-inclusive, vybrat si můžete jídla z tradiční mexické i mezinárodní kuchyně. Impozantní výhled na tyrkysově modrou lagunu obklopenou tropickou zelení bude okouzlujícím zpestřením celého pobytu v Xel-Ha!

Nejlevnější letenky do Mexika rezervujte u nás pohodlně online! Nabízíme jedinečné ceny, s námi ušetříte spoustu peněz za letenky.

Procestujte s námi celý svět, sledujte pravidelně naši rubriku a vyberte si zájezd či dovolenou snů z našich skvělých tipů, které pro vás aktualizujeme každý den. Hory, turistika, moře, slunce, muzea, tradice…, my víme, co máte rádi!

Mohly by vás zajímat letenky do oblíbených destinací

Letenky obsahují všechny poplatky a taxy vyjma příplatků za zavazadla navíc.


Kategorie