Maastricht město zábavy

Slosování vítězů o vůz na rok zdarma
Dne 5.12.2019 proběhlo slosování prvních 3 vítězů o vůz od Flymeto na rok ZDARMA V prostorech společnosti Flymeto proběhlo ve čtvrtek 5.12.2019 v 15.00 hodin slosování prvních tří vítězů v soutěži o vůz zdarma na celý rok.Vítězkami se staly tři ženy, a to paní Anna K., Martina A. a Lucie K. Za nás a celý tým Flymeto vítězkám gratuluje i papoušek Paco. Se všemi vítězkami se v následujících dnech spojíme, dohodneme místo a čas slavnostního předání vozů.
Číst více..

Jak na půjčení auta v zahraničí
7 rad, jak si levně a bez obav půjčit auto v zahraničí
Chcete na dovolené navštívit nejodlehlejší místa bez davu turistů, tak si rozhodně půjčte auto. Díky tomu jsem například na Sardínii objevil nejkrásnější pláž, kterou jsem měl jen sám pro sebe. Na Kosu jsem vozem objevil nejromantičtější západ slunce. Za dechberoucí nedotčenou přírodou v Norsku bych se bez automobilu také nedostal. Máme pro vás pár rad, jak v cizině za vůz nezaplatit zbytečně více, než musíte a jak si celý proces vypůjčení usnadnit.
Číst více..

Orlando, město splněných snů

Soutěž o vůz Flymeto zdarma na rok
Kupuj letenky, zaregistruj se a vyhraj novou káru na rok ZDARMA. Pro další informace nás můžeš sledovat na Facebooku, Instagramu nebo na našem kanálu YouTube. Soutěž už od 1.11.2019 začala :-) Pro další informace nás můžeš sledovat na Facebooku, Instagramu nebo na našem kanálu YouTube. Zatím nemůžeme říct víc informací, ale můžeme prozradit, že těch aut bude rovnou devět.
Číst více..

New Yorkem na kole
New Yorkem na kole
Severní Amerika · New York - USA
Číst více..

Psí pláže

Víkendy ve dvou do 20.000 Kč
Užijte si tak trochu jiný víkend se svým partnerem. V těchto evropských metropolích se s třídenním výletem (2 noci) pro 2 osoby vejdete do 20 000 Kč. A to včetně letenek, ubytování, jídla, návštěvy hlavních památek i nějaké té kávy s dezertem na zahrádce restaurace v historickém centru. Částky jsou orientační a vycházejí z průměrných cen letenek a ubytování, restaurací a hlavních památek ve městě. Záleží jen na vašem vkusu, čemu dáte přednost.
Číst více..

Víkendy pro dva