Výhody registrácie u Flymeto
  1. Hľadáme nové možnosti poznania prostredníctvom cestovania.
  2. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
  3. Garancia najlacnejšieho nákupu.
 Tvorte svoje itinerára
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 Predávajte vlastné zájazdy
 Hovoríme vaším jazykom
 Pohodlné hľadanie
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

Milano (MIL)

Zatúžil Vaše srdce po zaujímavom výlete?

Zatúžilo vaše srdce po zaujímavom výlete? Rezervujte si včas svoju letenku a ušetrite. Užite si svoju dovolenku plnými dúškami.

Z Prahy ste v Miláne lietadlom cupidup, tak neváhajte už ani minútu a leťte s nami za poznaním nádherného talianskeho mesta Miláno.

Druhé najväčšie talianske mesto leží v severnej časti krajiny v regióne Lombardia. Miláno je predovšetkým kultúrnym a historickým centrom, vyhľadávaným zahraničnými turistami. Lákadlom pre dámy sú určite obchody s parfumami, šatstvom, módnymi doplnkami a obuvou tých najexkluzívnejších talianskych i zahraničných značiek.

Lombardská metropola však nie sú len butiky, ale predovšetkým pamiatková oblasť, nesmiete rozhodne vynechať návštevu Duomo di Milano čiže milánskej katedrály. Budova Teatro alla Scala či len La Scala, ktorá patrí neodmysliteľne k Milánu, a stojí tiež za videnie, jej návšteva poteší každého milovníka klasickej hudby.

Na hrade Castello Sforzesco nájdeme niekoľko múzeí, obdivovatelia pamiatok si tu prídu na svoje.

Doplňte svoje romantické prechádzky návštevou historických pamiatok a zavŕšte svoj deň večerou v jednej zo skvelých reštaurácií, kde si pochutnáte na skutočných lahôdkach, na ktorých si Taliani veľmi potrpia.

Milánska gastronómia môže byť skvelým zážitkom, ak radi jete, lombardská kuchyňa používa častejšie ryžu ako cestoviny, a takmer nepoužíva paradajky. Vydajte sa po náročnom turistickom dni do niektorej miestnej reštaurácie na tradičné “ossobuco”, teda dusenú teľaciu kosť zo špiku s omáčkou gremolata.

Typické sú boutique kaviarne, preto neváhajte a choďte si nakúpiť perfektné kúsky oblečenia do vášho šatníka, a zároveň si vychutnajte výbornú kávu.

Zostal vám ešte čas pre odpočinok? V Parco Forlanini, kde to v lete žiari farebnými kvetmi, budete mať skvelú atmosféru pre načerpanie nových síl na ďalšie cesty za poznaním.

Vďaka lacným letenkám prežijete nezabudnuteľnú dovolenku plnú zážitkov v jednom z atraktívnych miest Talianska a ešte veľa času a peňazí ušetríte! Letenky za bezkonkurenčné ceny, využite túto ponuku čo najskôr. V Miláne ste letecky za chvíľu.

Populárne kombinácie letovSúvisiace články

Tagy

Kategórie