Výhody registrácie u Flymeto
  1. Hľadáme nové možnosti poznania prostredníctvom cestovania.
  2. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
  3. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
 500 miliónov letov do 10s
 Predávajte vlastné zájazdy
 Hovoríme vaším jazykom
 Pohodlné hľadanie
 1.5 miliónov hotelov do 10s
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

(ZNZ)

Zanzibar Vás láka na niečo mimoriadne, ubytujte sa pod vodou!

Zážitok, ktorý vás nadchne, možno nie je snom každého, kto však rád spoznáva nové a zaujímavé zážitky, netradičné a ojedinelé ubytovanie je tým pravým, čo by si nemal nechať ujsť!

Plánujete už letnú dovolenku? Skúste tento rok niečo úplne originálneho a nezabudnuteľného - máme pre vás bezva tip. Pobyt v podmorskom hotelovom apartmáne, trojposchodový hotel je umiestnený na hladine mora a najnižšie z poschodí sa nachádza pod vodou. Podmorský izba hotelového komplexu The Manta Resort nájdete na ostrove Pemba, ktorý je súčasťou súostrovia Zanzibar. Turistický ruch tu nie je príliš rozvinutý, preto tu nájdete oázu pokoja a súkromia. Veľkým lákadlom je tiež pomerne pestrý podmorský život. Najvyťaženejšie zo 17 apartmáne sa nachádza pár desiatok metrov od brehu.

Poschodie v úrovni morskej hladiny funguje ako pristávacie paluba pre ukotvenie lode. Tu nájdeme aj obývacia izba a kúpeľňu. Ak vyšplháte po rebríku o poschodie vyššie, dostanete sa na strechu, kde nájdete ideálne podmienky pre opaľovanie sa cez deň, v noci sa potom môžete rozplývať pod hviezdnou oblohou.

To najzaujímavejšie, čo vám hotel môže ponúknuť, je podmorská časť, v ktorej sa nachádza spálňa s fascinujúcim výhľadom takmer do všetkých strán. Vo dne aj v noci tak máte možnosť pozorovať veľmi aktívny podmorský život. K oknám pravidelne priplávajú predovšetkým kŕdle pestrofarebných rybiek, trubkotlamka škvrnitá, či podlhovastá ryba Nick. Takýto zážitok si nesmiete nechať ujsť, vezmite svoju drahú polovičku a vycestujte do zahraničia, kde na vás čaká perfektné dovolenka s originálnym ubytovaním!

Letenky lacno kúpte teraz online a ušetrite! Letenky na Pemba z Prahy či z Viedne sú vám k dispozícii, preto neváhajte a užite si vysnívanú dovolenku v Afrike!Súvisiace články

Tagy

Kategórie