Výhody registrácie u Flymeto
  1. Silný zákaznícky servis.
  2. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
  3. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
 Tvorte svoje itinerára
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Hovoríme vaším jazykom
 500 miliónov letov do 10s
 Pohodlné hľadanie
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

Tallinn (TLL)

Za golfom na najkrajšie ihrisko Estónska

Tunajšie golfové ihrisko je považované za jedno z najlepších v Estónsku a patrí medzi najprestížnejšie Top 100 golfových európskych ihrísk. Nachádza sa tu osemnásť jamkové majstrovské ihrisko Sea Course a 9-jamkové Stone Course, ktoré je vybudované na mieste starého archeologického náleziska.

Ihrisko Stone Course je bez vody a vodných prekážok, ale je pomerne zložité. Sea Course je naopak skutočným majstrovským dielom, kde do hry vstupujú dôležité faktory, napríklad vietor, vysoká tráva a voda. Toto ihrisko sa vinie harmonicky pozdĺž pobrežia Baltského mora a delte rieky Jägala. Obe ihriská navyše harmonicky zapadajú do okolitej krajiny a poskytujú golfovým nadšencom to najlepšie zázemie pre svoj obľúbený šport. Ihrisko nájdete iba 15 minút jazdy od medzinárodného letiska v Tallinne. Klub má ideálnu polohu a je preto prístupný zo všetkých hlavných miest v Európe. Klub sa pýši moderné klubovňou s panoramatickým výhľadom na obe ihrisko v diaľke s deltou rieky Jägala.

Golfové ihrisko Saaremaa

V Estónsku si môžete zahrať golf tiež priamo na najväčšom ostrove Estónska Saaremaa ostrove, vedľa stredovekého mesta Kuressaare sa nachádza jedna z popredných golfových destinácií v celom Pobaltí. Ihrisko Saaremaa poskytuje skvelú príležitosť spojiť najvyššiu úroveň golfu s mnohými ďalšími voľnočasovými aktivitami a atrakciami v Kuressaare. Užite si tu slávne kúpele aj pláže, stredoveký hrad či historické centrum mesta v blízkosti golfového ihriska. Toto osemnásťjamkové ihrisko je rovinaté s množstvom vodných prekážok.

Rezervujte si ihneď letenky do Tallinnu a nenechajte si ujsť perfektný zážitok pri hre golfu. Bezkonkurenčné ceny leteniek nájdete iba u nás!

Populárne kombinácie letovSúvisiace články

Tagy

Kategórie