Výhody registrácie u Flymeto
  1. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
  2. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
  3. Generátor najlacnejších leteniek.
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 500 miliónov letov do 10s
 Hovoríme vaším jazykom
 Predávajte vlastné zájazdy
Letenky
Odkiaľ

Bratislava (BTS)   Budapest (BUD)

Kam

Norden (NOD)

Vyberte sa v lete k Severnému moru. Uchváti vás nedotknutá príroda

Nepatríte medzi tých, ktorí sa radi v štyridsať stupňovej horúčave opaľujú pri mori? Vyrazte si na skvelú dovolenku k Severnému moru. Uchváti vás úplne nedotknutá príroda a príjemné klimatické podmienky. Vyraziť môžete na Východofrisské ostrovy, ktoré patria Nemecku.

Národný park dolnosaského melčinového mora

V oblasti medzi Holandskom a ústím rieky Vezery do Severného mora sa rozkladá národný park dolnosaskeho melčinového mora. Je vzdialený asi 90 km od Nemeckej pevniny. Obklopujú ho ostrovy Norderney, Langeoog, Borkum, Juist, Wangerooge, Spiekeroog a Baltrum. Každý z nich je niečim výnimočný a má iné čaro.

Správne

Ostrov má nádhernú čistú prírodu i klímu. Nie sú tu autá. Tunajší obyvatelia sa spoliehajú na konský záprah, kolesá, KARKO a ďalšie bezmotorové vozítka. Energia sa tu vyrába iba z obnoviteľných zdrojov a obce na tomto ostrove majú svoje mikroelektrárne.

Borkum

Najbližší ostrov k Holandsku je Borkum. Jeho klíma je úžasná pre všetkých, koho trápia najrôznejšie alergie, je najnavštevovanejšou oblasťou turistov. Má rozlohu 35 km štvorcových a je najväčším zo 7 východofrískych ostrovov a nájdete tu všetko od wellness po turistiku a kultúrne podujatia. Páčiť sa vám bude na 25 km dlhej pláži s bielym pieskom.

Už si nemusíte lámať hlavu nad tým, kde stráviť tohtoročnú dovolenku. Jednoducho si zarezervujte a choďte do Nemecka. Na ostrovoch vás bude baviť ich osobné čaro, príjemní obyvatelia, celá rada zážitkov. Prečistíte si hlavu a odpočiniete si od svojich každodenných starostí. Fascinujúca nemecká príroda vám prinesie veľa zaujímavostí. Ubytovanie nie je nijako drahé, môžete sa ubytovať v hoteloch, penziónoch i úplnom súkromí.Súvisiace články

Tagy

Kategórie