Výhody registrácie u Flymeto
  1. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
  2. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
  3. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Hovoríme vaším jazykom
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 Predávajte vlastné zájazdy
 500 miliónov letov do 10s
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

St Maarten (SXM)

Vianoce na pláži pri západe slnka

Čo tak popustiť uzdu a odletieť na celé vianočné sviatky aj Silvester do exotických krajín? Ak patríte k cestovateľom, ktorí na Štedrý večer nepotrebujú nutne mínusové mrazy a kapra na stole, tak práve pre Vás máme pár tipov, kde si užiť dovolenku.

Nečakajte márne na sneh, vymeňte blato za zlatistý piesok nádherných pláží, ktoré obmýva azúrové more! Kapra nahraďte morskými plodmi a miesto na gauč si ľahnite na pohodlné ležadlo, odkiaľ budete mať parádny výhľad na morskú hladinu. Je pre vás zimná dovolenka treba na Kanárách dosť lákavá? Alebo naopak neodoláte dokonalému Karibiku? A čo takto Vianoce v exotickej Dominikánskej republike? Rezervujte si hotel so službami all inclusive a nemusíte sa o nič starať! Na nič nečakajte, kapacity ubytovania sú obmedzené, preto buďte medzi prvými a získajte pre seba to najlepšie apartmán s výhľadom na more a vychádzajúce slnko.

Prežite dovolenku snov v čase Vianoc po boku svojej drahej polovičky aj celé rodiny. My pre vás máme tiež jedinečnú ponuku leteniek do vysnívaných destinácií za veľmi priaznivé, bezkonkurenčné ceny! Darčeka darovanému pri západe slnka neodolá nikto z obdarovaných, preto využite netradičné miesto tiež k potešenie svojich blízkych niečím výnimočným, treba výletom za dobrodružstvom, prechádzkou na motorových člnoch či iný adrenalínový zážitok. Renovujte na niekoľko dní svoj šatník, zahoďte kabáty, šály a čiapky, bohato vám postačí plavky a uterák, exotická dovolenka prežitá vo vlnách nádherného mora zaženie váš stres všedného života na dlhú dobu.

Do vianočného výberu sme zaradili tiež rozprávkové Maledivy, preslnený Egypt či Cyprus, Baleáry a Indonézii, ktorá by sa už konečne mala otvoriť turistom počas novembra, Portugalsko, Malajzia alebo prekrásne Thajsko.

Úlet snehovým vločkám včas, my vám s tým pomôžeme. Letenky do všetkých spomínaných destinácií za skvelé ceny, nájdete v našom online vyhľadávači a odporúčame kolónku “akčné letenky”! Neváhajte, ušetrite veľa peňazí a prežite nezabudnuteľné Vianoce! Voľba je len na vás, ktorá krajina je bližšie vášmu srdcu.

Často kladené otázky o dovolenke pri mori

Kde kúpiť letenky?

Najvýhodnejšie lety z Prahy, Viedne, Berlína nájdete v našom online vyhľadávači.

Letenky letenky z Viedne na všetky dostupné letiská si môžete kúpiť u nás.

Kde zarezervovať hotel?

Náš online vyhľadávač neponúka iba letenky, ale aj veľkú ponuku ubytovania. Hotel si môžete zvoliť presne podľa vašich predstáv.

Aké platia cestovné obmedzenia?

Aktuálne cestovné obmedzenia do najrôznejších destináciu nájdete v našej COVID tabuľke na našich stránkach.

Populárne kombinácie letovSúvisiace články