Výhody registrácie u Flymeto
  1. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
  2. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
  3. Hľadáme nové možnosti poznania prostredníctvom cestovania.
 Predávajte vlastné zájazdy
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 Tvorte svoje itinerára
 Hovoríme vaším jazykom
 Pohodlné hľadanie
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

Gothenburg (GOT)

Vezmite svoju rodinu do zábavného centra Liseberg

Jedno z najviac navštevovaných zábavných centier Škandinávie je park Liseberg v Göteborgu, ktorý ročne navštívi viac ako dva milióny návštevníkov. V novom, blížiacim sa, roku tam nesmiete chýbať ani vy s vašou rodinou!

V zábavnom parku Liseberg v Göteborgu budú vaše deti v raji!

Názov parku siaha až do 18.storočia, keď miestne statkár Johan Anders Lamberg pomenoval svoj pozemok Lisas berg po svojej manželke Lise.

Vo 20.rokoch 19.storočia bol pre návštevníkov otvorený malý zábavný park a kongresové centrum. Medzi najväčšie lákadlá patrila 996 metrov dlhá drevená lanovka. Park mal byť otvorený iba po dobu jedného mesiaca, ale vďaka obrovskému záujmu návštevníkov zostal otvorený dodnes. Symbolom parku je zeleno-ružový králiček.

Medzi najobľúbenejšie atrakcie patrí drevená horská dráha Balder - tú si užijú predovšetkým oteckovia - ktorá dosahuje rýchlosť 85 km za hodinu, vodné atrakcie Flumeride a horská dráha Kanonen. V parku sa nachádza aj rad obchodov so suvenírmi, reštaurácie a herne.

Zvlášť si môžete ku vstupenke zakúpiť vstup do strašidelného hotela Gasten. Ten je však len pre silné povahy, po celú dobu atrakcie sú návštevníci sprevádzaní herci v kostýmoch. Návštevníci tu musia dodržiavať tiež určité pravidlá: návštevníci sa nesmie dotýkať ničoho a musí sa jeden za druhým držať za ramená a tvoriť akýsi “vláčik”. Ako rýchlo sa taká skupinka dovedie pohybovať spoznáte, keď sa za posledným v rade bude plaziť zombie.

V areáli parku na vás čaká doslova rajská záhrada, skutočne lákavé miesto k odpočinku v jednom z krásnych letných dní.

Tu na všetko trápenie zabudne každý, zábavu si tu užijú malí, veľkí, mladí aj starí, obleť Škandináviu s nami, u nás zakúpite letenky za najlepšie ceny a ušetríte tak veľa peňazí!Súvisiace články

Tagy

Kategórie