Výhody registrácie u Flymeto
  1. Hľadáme nové možnosti poznania prostredníctvom cestovania.
  2. Silný zákaznícky servis.
  3. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Tvorte svoje itinerára
 Pohodlné hľadanie
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 Predávajte vlastné zájazdy
Letenky
Odkiaľ

Bratislava (BTS)   Budapest (BUD)

Kam

Bangkok (BKK)

Vezmite sa v Thajsku, trebárs na exotické pláži

Vymeňte obradná sieň za exotické pláže a romantickú večeru na pláži za svitu hviezd. Cestovné kancelárie aktualizujú a rozširujú ponuku svadobných obradov v exotike. Najobľúbenejšie je Thajsko. Brať sa v ďalekej krajine má svoje výhody. Vyhnete sa předsvatebnímu stresu, nemusíte sa dohadovať, koho pozvete a koho nie. Svadba v Thajsku je ideálnou voľbou pre snúbencov a ich najbližší. Namiesto svadobné róby postačí šortky a tričko, čisto biele letné šaty. Po obrade si doprajte masáž alebo romantickú večeru.

V cudzine sobáš uzatvára 3 500 párov ročne. Svadba v Thajsku a ďalších exotických krajinách je predovšetkým doménou mladých. Medzi miesta, kde sa môžete vziať patrí Mauritius, Thajský ostrov Ko Samui a ďalšie malé romantické ostrovčeky. Zvoliť si môžete tiež svadobný obrad s cestovnou alebo na vlastnú päsť, kedy si zaobstaráte lacno letenky a ubytovanie. Ak zvolíte svadbu s CK, organizácie vášho obradu bude predovšetkým na cestovke. Vy sa nemusíte o nič starať.

Na obrad je potreba mať letenky, dopravu na obrad, ubytovanie, dokumenty k uzavretiu sobáša. V Thajsku môžete mať aj tradičnú thajskú svadbu, kedy svadobný obrad prebieha v budhistickom duchu, za účasti mníchov s riadnou kvetinovou výzdobou. Nevestu oblečie stylista, učeše kaderník. Šaty budú tiež tradičné thajské. Cestovná kancelária vám môže zariadiť tortu, siekt a program nasledujúci po obrade či romantický výlet ako prekvapenie pre novomanželov.

Ostrov Ko Samui má prezývku ostrov lásky a patrí medzi skutočne populárne destináciu pre vašu svadbu. 100 km dlhý ostrov s 2,5 milióna paliem vás nadchne. Môžete tu stráviť aj vianočné sviatky a osláviť príchod Nového roka. Nezabudnite si zarezervovať a splňte si svoj sen v podobe sobáša na pláži len sa svedkami. Čaká na vás romantika, nádherný hotel aj panensky čistá príroda.



Súvisiace články

Tagy

Kategórie