Výhody registrácie u Flymeto
  1. Generátor najlacnejších leteniek.
  2. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
  3. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
 500 miliónov letov do 10s
 Hovoríme vaším jazykom
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Pohodlné hľadanie
 Predávajte vlastné zájazdy
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

Melbourne (MEL)

Urobte si piknik uprostred mesta!

Druhé najväčšie, ale oveľa pokojnejšie, mesto Melbourne v Austrálii naozaj má čo ponúknuť. Zelené parky plné mohutných stromov sú plné mrakodrapov, a piknik si môžete urobiť práve tu, treba uprostred mesta.

Z mrakodrapu Rialto z výšky 252 m sa vám naskytne nezabudnuteľný výhľad na celé mesto. Zbadáte záliv Port Philip aj jazero Albert Park Lane a autodráhu, kde sa jazdí preslávená formuly 1. Na vyhliadku je najlepšie vydať sa neskôr popoludní, aby ste zastihli mesto ešte za denného svetla, z kaviarne ho potom môžete pozorovať pod septembra nočného osvetlenia.

Nenechajte si ujsť prechádzku po promenáde pozdĺž rieky Yarra v Southgate, príďte sem za kultúrou, nákupy a gastronómiou. Nastúpte aj na okružnú plavbu loďou, rozhodne si výlet užijete!

V ulici Lygon Street sa výborne navečeriate v talianskej reštaurácii.

Čas strávený v Melbourne využite tiež k rôznym výletom, choďte sa pozrieť do blízkeho okolia na nádhernú prírodu, pekná prehliadka buše sa vám zapáči oveľa viac, pokiaľ ju absolvujete parným vláčikom Puffing Billy. Za videnie rozhodne stojí William Ricketts Sanctuary, v tomto parku v buši uvidíte zaujímavé keramické sochy domorodcov zasadené medzi stromy a skaly.

Najkrajšie park v Melbourne je vo voľne prístupné Kráľovskej botanickej záhrade. Nájdete tu nádhernú oázu priamo v centre mesta, okrem prehliadky vzácnych exemplárov rastlín a stromov, si tu usporiadajte piknik so svojimi priateľmi, alebo si zájdite do kina pod holým nebom.

Melbourne je zaujímavé a krásne mesto, ktoré by ste mali poznať na vlastnej koži. Letenky na druhú stranu sveta máme teraz za bezkonkurenčné ceny! Spoznajte mnoho dobrodružstiev za málo peňazí, cestujte individuálne a prežite viac ako ostatní! zarezervujte ešte dnes za výhodné ceny!Súvisiace články

Tagy

Kategórie