Výhody registrácie u Flymeto
  1. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
  2. Garancia najlacnejšieho nákupu.
  3. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
 Hovoríme vaším jazykom
 Pohodlné hľadanie
 500 miliónov letov do 10s
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Predávajte vlastné zájazdy
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

Tel Aviv (TLV)

Uprednostňujete Blízky východ pred inými destináciami?

Uprednostňujete Blízky východ pred inými destináciami? Láka Vás spoznať niečo nové? Rezervujte si letenku za skvelú cenu do veľmi atraktívneho mesta Tel Aviv v Izraeli.

Medzi lukratívne miesta tohto skvostného mesta patrí pláže, kaviarne, obchodno-zábavné centrá a pamiatky, vďaka ktorým je Tel Aviv obľúbeným cieľom turistov.

Podobne ako niektoré americké mestá, je Tel Aviv označovaný ako mesto, ktoré nikdy nespí. Nočný život je hlavne v oblasti plážových promenád, na ktorých sa nachádza veľa barov a nočných klubov. Ak teda chcete stráviť čas v tejto izraelskej destináciu, určite sa nudiť nebudete.

Ako milovníci dobrej kuchyne uvítate množstvo “suši reštaurácií”, kde Vám ponúknu širokú ponuku druhov suši.

V Tel Aviv sa nachádzajú tri z najväčších múzeí Izraela, a jedným z nich je Erec Jisra’el s expozíciou archeologických a historických dejín krajiny.

Izrael je krajina ponúkajúca, skôr než poznávacie pobyty, kultúrne zážitky. Nájdeme tu totiž niekoľko divadiel, z ktorých Heichal Hatarbut ponúka až 3000 miest na sedenie, a sídli tu aj izraelskej národné divadlo Habima.

Každý deň sa v meste konajú operné a klasická hudobné vystúpenia. Populárne miesto pre organizovanie pop rockových koncertov je často využívaný najväčší park Jarkon.

Ak si napriek tomu potrpíte skôr na oddych a relaxáciu, využiť môžete tunajšie niekoľko km dlhej piesočnatej pláže, nádherné azúrové more, otvorený obzor, slnko a veľa príjemných ľudí. Pláže v Tel Aviv sú ideálne miestom pre strávenie Vašej dovolenky.

Tel Aviv patrí k veľmi slobodným a otvoreným miestam a v súčasnosti patrí medzi najpopulárnejšie, najlepšie a najpriateľskejší G / L destináciám na svete. Prekvapte svojho partnera a vezmite ho na luxusnú dovolenku plnú zábavy. V Tel Avive nie sú neobvyklé ani svadby. Máte jedinečnú príležitosť vstúpiť do registrovaného zväzku alebo oň požiadať Vášho miláčika treba na tunajšej prekrásnej pláži.

Využite jedinečnú ponuku a Poleťte s nami do exkluzívnej časti Izraela, mesta Tel Aviv, za bezkonkurenčne nízke ceny!Súvisiace články

Tagy

Kategórie