Výhody registrácie u Flymeto
  1. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
  2. Generátor najlacnejších leteniek.
  3. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 500 miliónov letov do 10s
 Pohodlné hľadanie
 Hovoríme vaším jazykom
 Tvorte svoje itinerára
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

Bangkok (BKK)

Túžite po svadbe v Thajsku?

Pravý názov Thajské kráľovstvo, bývalý Siam, sa nachádza na rozlohe 513 km2, má cca 60 miliónov obyvateľov roku 11.5.1949 sa premenoval na Thajsko.Je to kultúrna krajina s krásnou históriou, je tu možné nájsť mnoho památek.Jsou tu typické thajská divadla a hudba.Velmi obľúbený je Thajský box a Thajská kuchyňa.

Užite si svadbu v Thajsku. Najobľúbenejšie miesta v Thajsku sú napr. Bangkok, Phuket, Pattaya, Koh Samui, Koh Lanta, Koh Phi phi. Od Novembra do apríla je najlepší návštevnosť Thajska, je to ideálna doba na dovolenku alebo svadbu, kedy je tu teplo s minimom zrážok.

Na pláži sa vyskytujú kvetinové ozdoby, stoličky, stoly, bez elektriny a všetko v prírodnom štýle. Svadobný obrad sa koná pri západe slnka alebo v záhradách, v budhistickom chráme alebo u vodopádu.Obřad si môžete vychutnať na plážach alebo blízko vášho apartmánu. Prebieha buď v európskych tradíciách alebo Thajských. Thajská svadba je plná hudby, tanca a odrážajúce krásu a pôvab thajskej kultúry.

Farebné kostýmy sú typické pre pár pri Thajské svadbe. U svadobného obradu hrá thajská hudba a po obrade mnísi spievajú modlitby.Začátek budhistického požehnanie začína ponukou kvetín, jedla a podávanie ryže mnichům.Dále sa spievajú modlitby s mníchmi. Potom sa posadíte naproti mníchom ktorí Vás trošku pokropí vodou. A ďalej nastáva požehnanie a modlitby za Vás a blízkych.

Zabezpečiť si môžete altánok s výzdobou, sviečkami a všetkým čo patrí k romantickej večeri. Ale tiež bufet alebo jedlo podľa menu, alkoholické nápoje - podľa vášho výberu za príplatok.

Samozrejmosťou si taky môžete zaistiť na obrad, fotografovanie, romantickú večeru a späť do hotela, kde by program mohol končiť. Nezabudnite na vychádzke na slonovi a romantickej prechádzke po pláži s pieskom.

Rozhodli ste sa pre uzatvorenie sňtaku v Thajsku? Potom si zakúpte.Súvisiace články

Tagy

Kategórie