Výhody registrácie u Flymeto
  1. Silný zákaznícky servis.
  2. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
  3. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
 Predávajte vlastné zájazdy
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 Pohodlné hľadanie
 Hovoríme vaším jazykom
 1.5 miliónov hotelov do 10s
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

(Európa)

Túžite po predvianočnej dovolenky?

Či už túžite vyraziť na dovolenku niekam blízko sami s drahou polovičkou alebo s deťmi, Bojnice sú rozhodne ideálnym miestom pre vás. Kde inde požiadať svoju partnerku o ruku, než v tichom a príjemnom prostredí tohto historického kúpeľného mestečka, ktoré je známe romantickým zámkom, najstaršou a najrozľahlejšou ZOO na slovenskom i liečebnými kúpeľmi. Navyše predvianočný atmosféra akosi dodá čaro celej tejto dovolenky aj významné udalosti vo vašom živote. Odhodlajte sa a vyrazte na niekoľko dní k našim “susedom”.

Historické stavby aj kultúrne a poznávacie výlety vám nedovolí zažiť nudu ani na okamih.

Bojnický zámok je jeden z najkrajších zámkov v strednej Európe. Zámok má dokonca vlastné jaskyni a jazierko a vy si tak môžete spoločne vychutnať dokonalú atmosféru tohto vskutku romantického miesta.

ZOO Bojnice predstavuje expozíciu predovšetkým fauny karpatskej kotliny a exotických zvierat. Zoologická záhrada je aktívny a zábavnú skúseností pre deti i dospelých, preto ak máte radi zvieratá, určite sa sem zájdite pozrieť!

Milujete adrenalín? Vyhliadkové lety a možnosť tandemových zoskokov padákom môže byť tiež skvelé narodeninové prekvapenie, prežite malebnú krajinu Slovenska aj z vtáčej perspektívy.

Spestrite si cestovanie na Slovensko letecky, vymeňte tentoraz automobil či vlak za bezpečnejšie dopravný prostriedok.

Letenky do Bratislavy za bezkonkurenčné ceny rezervujte už teraz online!

Nenechajte si ujsť chránenou prírodnou Prepoštská jaskyňa, ktorá je súčasťou Bojnického krasu.

A ak vás zaujíma tradičné slovenské folklór, podniknite výlet do dediny Čičmany, ktoré sa preslávili svojimi nádhernými krojmi, ale aj zachovalými drevenicami pomaľované bielymi vzormi. Nájdete tu tiež národopisné múzeum v Radenov dome. Pri návšteve obce Čičmany nevynechajte ani prekrásny barokový kaštieľ. Ochutnajte tu i pravej nefalšovanej slovenských bryndzové halušky a prežite Slovensko so všetkým!

Najlacnejšie letenky na Slovensko zakúpite jedine u nás, neváhajte a nezmeškajte čarovný čas Vianoc prežitý v pokoji a romantike!Tagy

Žiadne tagy

Kategórie