Výhody registrácie u Flymeto
  1. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
  2. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
  3. Generátor najlacnejších leteniek.
 Tvorte svoje itinerára
 Pohodlné hľadanie
 Hovoríme vaším jazykom
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 1.5 miliónov hotelov do 10s
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

Fort De France (FDF)

Túžite po exotike a pritom nechcete opustiť "Európu"?

Ostrov Martinik je presne to, čo hľadáte. Karibská perla sa pýši francúzskym šarmom, nespútanú prírodou a presláveným rumom, ktorý si môžete v kľude vychutnávať na nádhernej pláži.

Martinik je francúzskym departmentom, to znamená, že sa stále nachádza na území EÚ a môžete tak bezpečne platiť eurami aj platobnými kartami. Pre pobyt tu nepotrebujete ani vízum, a ak sa budete pohybovať len na území ostrova, postačí vám len občiansky preukaz. Pre vycestovanie na okolité ostrovy už je potrebné mať pri sebe aj cestovný pas.

Podnebie Martiniku sľubuje letné počasie po celý rok. Priemerne sa tu teploty pohybujú okolo príjemných 27 ° C, môžete tak pripraviť svojej drahej polovičke sviatok svätého Valentína v exotike.

Ubytujte sa v jednom z luxusných hotelov a večer tohto významného dňa zakončite v reštaurácii pri večeri, ktorú bude tvoriť znamenitý kreolský či francúzsky pokrm.

Môžete si užiť podmorský svet pri potápaní, surfovanie alebo prežite skvelý výlet súkromnú jachtou. Skvelé podmienky pre jachting nájdete aj v mestečku Pointe de Bout.

Hlavné mesto Fort de France vás očarí romantickú prechádzkou v miestnom parku La Savane alebo zaujímavú prehliadkou prístavu St. Louis.

Pekný výlet vás zavedie do botanickej záhrady Jardin de Balata severne od hlavného mesta, nenechajte si ujsť prehliadku až 2000 druhov rastlín.

Načo sedieť na Valentína doma pri televízii, keď na vás čaká luxusný pobyt snov na ostrove Martinik. Vyberte si túto destináciu pre tento mimoriadny deň, je to skvelá príležitosť vyznať lásku svojej vyvolenej, alebo spoločne načerpať novú energiu.

Tu sa rozhodne nudiť nebudete, rezervujte si svoje letenky ihneď a užite si spolu nezabudnuteľnú dovolenku.

Letenky lacno zakúpite aj z pohodlia vášho domova!Súvisiace články

Kategórie