Výhody registrácie u Flymeto
  1. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
  2. Garancia najlacnejšieho nákupu.
  3. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
 Predávajte vlastné zájazdy
 Hovoríme vaším jazykom
 Tvorte svoje itinerára
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

Londýn (LON)

Tím CharouzRacingSystem oslavuje druhé umiestnenie na stupňoch víťazov

Nami sponzorovaný tím CharouzRacingSystem nám robí veľkú radosť. V práve prebiehajúcej sezóne FIA Formula 2 si totiž došiel už pre druhé umiestnenie na stupňoch víťazov. Nemecký pilot David Beckmann skončil na mestskom okruhu v azerbajdžanskom Baku druhý a nadviazal tak na stupne víťazov z úvodného preteku v Bahrajne. Týmto opäť ukázal, že sa môže merať s tými najrýchlejšími, ktorí do tohtoročnej sezóny nastúpili. Ďalšie preteky víkend FIA Formula 2 sa pôjde na legendárnej trati v britskom Silverstone 16. - 18. júla.

Antonín Charouz, majiteľ tímu, uviedol: “Druhé miesto Davida je skvelý úspech. Využili sme obrátené poradie na štarte po prvom šprinte, Dávid si počínal ako skúsený mazák. Boli sme blízko aj ďalším bodom, najmä v hlavnom preteku. Bohužiaľ sa stalo to, čo sa stalo. Guilherme sa snažil, ako najlepšie vedel, bohužiaľ tentoraz pri ňom ani nestálo šťastie. Každopádne sa naučil veľa nových vecí o mestských okruhoch, čo bude užitočné v decembri v Jeddahu. "

David Beckmann povedal: “Pódium zo šprintu je odmena za dobrý výkon celého tímu. Po Monte Carle sme vylepšili nastavenie auta, za volantom som sa cítil oveľa istejšie. Iba kvalifikácia nebola ideálna, pretože ma zablokoval súper, inak som mohol skončiť v prvej desiatke. Pokiaľ ide o hlavné preteky, viedol som si dobre, predbehol niekoľko súperov. Ale potom tá penalizácie … no, neviem. Myslím, že bola zbytočná. Pozrieme sa, čo presne sa stalo. Teším sa na Silverstone, po tomto víkende verím v úspech. "