Výhody registrácie u Flymeto
  1. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
  2. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
  3. Silný zákaznícky servis.
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Tvorte svoje itinerára
 Predávajte vlastné zájazdy
 Hovoríme vaším jazykom
 Pohodlné hľadanie
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

Spojené štáty americké (USA)

Tento víkend sa vracia Veľká cena Ameriky

Potom čo globálna pandémia spôsobila zrušenie v minulom roku, Grand Prix of the Americas sa tento víkend vracia do kalendára pre jazdcov Moto3 tímu Petronas šprinty Racing, a to konkrétne pre Darryn Bindera a Johna McPheeho.

Binder, ktorý si mohol užiť krátky odpočinok, aby sa zotavil zo svojho vrcholu v FP2 v Misano, sa teší, že sa tento víkend v Amerike vráti oveľa silnejší. Juhoafričan skončil v bodoch v posledných troch edíciách AmericasGP a bol v prvej desiatke v roku 2017. Darryn sa bude v nedeľňajšom závode snažiť byť späť v boji o stupne víťazov a posunúť sa vyššie, než je jeho súčasné siedme miesto v poradí šampionátu, kde má aktuálne 114 bodov.

Tímový kolega McPhee sa tiež teší na návrat do Texasu a na výzvu, ktorú Austinová trať prináša. McPhee predtým štartoval z prvého radu na okruhu - v roku 2018 - a jeho najlepším výsledkom bolo šieste miesto v roku 2015. Potom čo ho zasiahla smola v Misano, kde mu mechanický problém zabránil v postupe, dúfa John v lepšej šťastie o tomto víkende a dobré body. Ide do 15. kola sezóny 16. v poradí jazdcov s 56 bodmi.

AmericasGP odštartuje v piatok o 9:00 miestneho času (22:00 MYT) Binder a McPhee FP1, nedeľné 17kolový závod Moto3 v 11 hodín miestneho času (12:00 MYT).

Flymeto - Tento víkend sa vracia Veľká cena Ameriky

Austin GP Pre race InfographicSúvisiace články

Kategórie