Výhody registrácie u Flymeto
  1. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
  2. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
  3. Silný zákaznícky servis.
 500 miliónov letov do 10s
 Hovoríme vaším jazykom
 Tvorte svoje itinerára
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

Agadir (AGA)

Kolo letí
Ako prepraviť letecky bicykel
V prvom rade je dôležité zistiť, koľko máte povolenú hmotnosť batožiny v lietadle. Po Európe to najčastejšie býva 20 kg a 10 kg príručná taška, ktorú si smiete vziať so sebou na palubu, u diaľkových letov každá letecká spoločnosť má iné prepravné podmienky. Bicykel skúste uplatniť ako športové potreby a vyžiadajte si od konkrétnej leteckej spoločnosti navýšenie váhového limitu bez zvýšenia ceny letenky. Bicykel skúste podať aj ako batožinu bežných limitov alebo nadmernú batožinu a vojsť sa tak do váhových limitov k letenke zadarmo.
Feb 29, 2016 2 min
Čtěte více

Svet na najlepších vlnách

Atmosféra zapadajúceho, alebo vychádzajúceho slnka, krásne lesknúce sa more a šum vĺn, ktoré obmývajú pláž, tento pohľad sa vám naskytne, keď držíte v ruke dosku a chystáte sa na more. Zrazu ste tam iba vy, doska a mocná príroda. Pokoj v kombinácii s adrenalínom, ktorý vám koluje celým telom. Tak presne tieto pocity vám ponúka surfovanie.

Surfovanie je jeden z najúžasnejších športov, chytiť jednu z prírodných síl - lámajúcu sa vlnu a schádzať po celej jej dĺžke, je neopakovateľný zážitok. Akonáhle sa Vám podarí zosunúť sa z vrcholu vlny a prejdete sa po mase vody, ktorá sa bude valiť za Vami, už nebudete chcieť nikdy prestať.

Agadir - Vydajte sa s nami na dovolenku
Hľadať

Ponúkame ešte lacnejšie letenky a ubytovanie ..

#Dejiny
Flymeto - Svet na najlepších vlnách
Flymeto - Svet na najlepších vlnách
Flymeto - Svet na najlepších vlnách
Flymeto - Svet na najlepších vlnách
Flymeto - Svet na najlepších vlnách
Prečo vycestovať do s nami?
  1. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
  2. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
  3. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
 Tvorte svoje itinerára 500 miliónov letov do 10s Hovoríme vaším jazykom

Cesta k tomu však nie je jednoduchá, ako sa môže zdať z obrázkov alebo videí, kde vidíte surfistov, ktorí ladne a ľahko vykrajujú svoje oblúčiky na morskej hladine. Surf je jeden s najťažších a fyzicky najnáročnejších športov a cesta k prvej vlne, ktorá Vám ukáže to pravé kúzlo surfovania, vedie dlhou cestou základných surferských návykov na spenenej vode, neúnavného pádlovania na line-up a potom zase pádlovania a pádlovania, až nakoniec budete odmenení jazdou na vlne. Čím viac sa budete zlepšovať, tým viac sladkých odmien budete dostávať. Tí, ktorí už majú svoje prvé surferské krôčiky za sebou, by to mohli určite potvrdiť.

Surfovanie nie je však len šport, zábava, ale aj životný štýl a umenie. História surfovanie siaha hlboko do minulosti. Surfing vznikol na Havajských ostrovoch ako výsadná aktivita Starších, ktorí si tak udržiavali fyzickú kondíciu. Havajčania mali dokonca pre tradíciu schádzaní vĺn názov, “he’e Nalu”, a hovorí sa, že sa za dobré vlny aj modlili. Koncom osemnásteho storočia, po objavení ostrovov kapitánom Cookom, sa na Havaj začali schádzať plantážnici, misionári či dobrodruhovia a havajskej tradície išli stranou, ruka v ruke so surfingom. O jeho návrat na scénu sa postarali v počiatkoch dvadsiateho storočia havajskí mladíci, ktorým sa hovorilo “Beach boys of Waikiki”.

Ak ste začiatočník a túžite sa na surfe naučiť nie je v dnešnej dobe nič jednoduchšie, než vycestovať do surf campu, ktorých je naozaj veľké množstvo a najlepšiu kombináciu leteniek do danej destinácie nájdete u nás v online vyhľadávači.

Ak patríte už k ostrieľaným surferom, nižšie vám dáme tip na destinácie podľa ročného obdobia a k nim kombináciu letenky a ubytovanie.

Nechajte sa s nami unášať na tých najlepších vlnách.

Január až marec

Apríl až jún

Júl až september

Október až december

Populárne kombinácie letovTagy

Kategórie