Výhody registrácie u Flymeto
  1. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
  2. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
  3. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 Tvorte svoje itinerára
 Hovoríme vaším jazykom
 Predávajte vlastné zájazdy
 500 miliónov letov do 10s
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

New York (NYC)

Spoznajte New York na vlastnej koži, máte jedinečnú príležitosť!

Rezervujte si letenky do jedného z najpôsobivejších miest na svete, do New Yorku! Teraz máte jedinečnú príležitosť si toto mesto zamilovať. Špecifický štýl tohto veľkomesta Vás doslova pohltí svojou atmosférou i kultúrou.

Manhattan, Socha Slobody, muzikály na Broadway, katedrála sv. Patrika a mnoho ďalších .. New York má totiž tisíce atrakcií, ktoré čakajú práve na vás. Prejdite sa v najslávnejším Central Parku, nájdete v ňom aj vzácne dreviny, veľké trávnaté plochy pre oddych v tráve aj obrie jazero. Tisíce Newyorčanov tu každý deň behajú, jazdia na korčuliach, venčia svojich psov aj jazdí na koni.

V hornej časti Parku sa nachádza aj budova najväčšieho Metropolitného múzea na svete s expozíciou zbierky starého Egypta, Grécka i Ríma. Ale tiež Picassa alebo zbierky mayských drahocennosťou.

Kultúrno založení jedinci by nemali vynechať Broadway, ktorá je lemovaná desiatkami známych i menej známych divadiel.

Medzi Piatou a Šiestou Avenue stojí komplex Rockefellerovho centra. Práve odtiaľto pochádza typické vianočné zábermi korčuliarsky Newyorčanov pod obrovským vyzdobenými stromom. Jedná sa o obrie centrum s reštauráciami, obchodmi aj vyhliadkami na mesto. Kúsok odtiaľto sa nachádza aj svetoznáme Times Square.

Príjemne strávené popoludnie určite zavŕšite plavbou loďou z Battery Park na Mannhatanu na Monumentálne sochu, týčiaci sa na ostrove Liberty Island. Rozhodne si nenechajte ujsť výhľad z korunky tejto slávnej Sochy.

Pri prechádzaní mestom Vám určite vytrávi, preto sa vydajte ochutnať pravý fast food, teda originálne hotdog, párky v rožku a hamburgery. Ak tomuto druhu občerstvenia príliš neholdujete, v centre Manhattanu narazíte aj na reštaurácie so zahraničnou kuchyňou, japonská, kórejská, talianska, dokonca aj česká kuchyňa je tu k dispozícii.

Keď však natrafíte na pouličné stánky s týmito americkými dobrotami, neodoláte! Naložíte si na hotdog patričnú dávku kečupu, horčice, kapusta, všetko posypete opraženou cibuľkou, a už len zostáva si pravý americký hotdog poriadne vychutnať a cítiť sa naozaj newyorský. To predsa stojí za to!

Aj z Vášho obchodného rokovania sa môže stať príjemne strávená dovolenka, lacné letenky do určite využijú aj zvedaví študenti a seniori.

Zarezervujte si svoju letenku včas, ušetrite čas aj peniaze a vydajte sa cez “veľkú mláku” za tým pravým dobrodružstvom!Súvisiace články

Kategórie