Výhody registrácie u Flymeto
  1. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
  2. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
  3. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
 Tvorte svoje itinerára
 Pohodlné hľadanie
 500 miliónov letov do 10s
 Hovoríme vaším jazykom
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

Praslin Island (PRI)

Bonaire
Potápanie je lákavým koníčkom
Letisko · Bonaire · BON
Mar 12, 2016 2 min
Čtěte více

Seychely - raj na zemi

Krištáľovo čistá voda so všetkými odtieňmi modrej, jemný biely piesok a veľkolepé hladké skalné útvary tvoria jedny z najkrajších pláži na svete. Pláže na Seychelách sú úplne ohromujúce a dych vyrážajúce. Ak sa chcete vyhnúť davu, tak máte nespočet možností výberu, pretože všetky pláže sú voľne prístupné. Bujná vegetácia a palmy poskytujú príjemný tieň aj v tých najväčších horúčavách.

Seychely sú domovom veľmi drsných džunglí, a dokonca aj hôr, čo väčšinu ľudí prekvapí. Hladký vzhľad žulových hôr zaujme nejedného milovníka krásnych prírodných scenérií a priamo to nabáda k ich preskúmaniu. A určite je to skvelá aktivita, ktorú odporúčame, keď vás relaxácia na pláži či šnorchlovanie v mori omrzí. Koralové útesy sú čím ďalej cennejšie, pretože bielením je zasiahnutý celý svet. Aj napriek tomu tu nájdete nádherné miesta, ktoré majú úplne neporušený vzhľad, kde budete nadšení fascinujúcim podmorským svetom bohatým na farebné ryby a koraly.

Budete zaskočení, ako rozmanitá fauna a flóra môže existovať na ostrovoch uprostred oceánu. Pestrosť miestnych vtákov, exotických zvierat a zaujímavých kvetov spestrí váš pobyt na ostrovoch. Až 50% územia sú národné parky a prírodné rezervácie, ktoré obývajú aj najviac ohrozené druhy sveta, od najmenšej žaby na zemi až po obrie korytnačky. Seychely sú stále považované za veľmi luxusnú destináciu a nenavštevujú ich davy turistov. Preto si vždy nájdete kúsok prázdnej pláže pre vaše ničím nerušené svadobné hostiny alebo romantickú svadobnú dovolenku.

Praslin Island - Vydajte sa s nami na dovolenku
Hľadať

Ponúkame ešte lacnejšie letenky a ubytovanie ..

#Dejiny
Flymeto - Seychely - raj na zemi
Flymeto - Seychely - raj na zemi
Prečo vycestovať do Afriky s nami?
  1. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
  2. Hľadáme nové možnosti poznania prostredníctvom cestovania.
  3. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
 Predávajte vlastné zájazdy 1.5 miliónov hotelov do 10s Zdieľajte ponuky s priateľmi

Letieť na Seychely môžete kedykoľvek sa vám zachce, pretože vďaka svojej polohe je teplota trvalo okolo 30 °C. A to aj v období dažďov, pretože tie sú príjemne teplé a netrvajú celé dni. Najlepšie letenky nájdete u nás v online vyhľadávači a pokiaľ chcete ušetriť čas pri výbere ubytovania, odporúčame na našich stránkach funkciu “bundles”, ktorá vám ponúkne kombináciu letenka - hotel

Na celom ostrove nenarazíte na žiadne jedovaté zvieratá, pretože v raji nemajú čo hľadať. V pralesoch môžete naraziť na orechy lásky, plody Lodoicei seychelskej. Podobajú sa ženskému pozadiu či ženskému klinu v životnej až nadživotnej veľkosti. Tento obrí kokosový orech dozrieva až po siedmich rokoch, keď váži 20 až 30 kilogramov a má až pol metra v priemere. Pokiaľ by ste si chceli kúpiť jeden z týchto plodov, cena sa pohybuje okolo 200 eur. Každý kúsok je opatrený registračnou známkou a takto označený orech je možné si odviezť aj domu.

Aj keď sú Seychely považované za luxusnú destináciu, v dnešnej dobe je možné zaobstarať letenky za výhodné ceny a pomerne cenovo dostupné je aj ubytovanie v penziónoch. Oproti štandardným tropickým rajom si tu naplno užijete pešiu turistiku a cyklistiku. No najlepšie je si poriadne oddýchnuť na niektorej z pláží, užiť krásne more a teplé lúče slnka.

Často kladené otázky o dovolenke pri mori na Seychely

Kde kúpiť letenky na Seychely?

Najvýhodnejšie lety z Prahy môžete nájsť v našom online vyhľadávači.

Letenky letenky z Viedne na všetky dostupné letiská si môžete kúpiť u nás.

Ako dlho trvá let na Seychely?

Doba letu z Prahy na Seychely=12 hodín, ide o linku s prestupom. Vzdialenosť z Prahy=7 240 km.


Súvisiace články

Kategórie