Výhody registrácie u Flymeto
  1. Hľadáme nové možnosti poznania prostredníctvom cestovania.
  2. Silný zákaznícky servis.
  3. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
 Pohodlné hľadanie
 Tvorte svoje itinerára
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 500 miliónov letov do 10s
Letenky
Odkiaľ

Bratislava (BTS)   Budapest (BUD)

Kam

Seychelly (Seychelly)

Seychely - raj na zemi

Krištáľovo čistá voda so všetkými odtieňmi modrej, jemný biely piesok a veľkolepé hladké skalné útvary tvoria jedny z najkrajších pláži na svete. Pláže na Seychelách sú úplne ohromujúce a dychberúce. Ak sa chcete vyhnúť davu, tak máte nespočetné možnosti výberu, pretože všetky pláže sú voľne prístupné. Bujná vegetácia a palmy poskytujú príjemný tieň aj v tých najväčších horúčavách.

Džungľa a hory

Seychely sú domovom veľmi drsných džunglí, a dokonca aj hôr, čo väčšinu ľudí prekvapí. Hladký vzhľad žulových hôr zaujme nejedného milovníka krásnych prírodných scenérií a priamo to nabáda k ich preskúmaniu. A určite je to skvelá aktivita, ktorú odporúčame, keď vás relaxácia na pláži či šnorchlovanie v mori omrzí.

Koralové útesy

Koralové útesy sú čím ďalej cennejšie, pretože bielením je zasiahnutý celý svet. Aj napriek tomu tu nájdete nádherné miesta, ktoré majú úplne neporušený vzhľad, kde budete nadšení fascinujúcim podmorským svetom bohatým na farebné ryby a koraly.

Nádherná fauna a flóra

Budete zaskočení, ako rozmanitá fauna a flóra môže existovať na ostrovoch uprostred oceánu. Pestrosť miestnych vtákov, exotických zvierat a zaujímavých kvetov spestria váš pobyt na ostrovoch. Až 50% územia sú národné parky a prírodné rezervácie, ktoré obývajú aj najviac ohrozené druhy sveta, od najmenšej žaby na zemi až po obrie korytnačky.

Miesto pre vašu svadbu

Seychely sú stále považované za veľmi luxusnú destináciu a nenavštevujú ju davy turistov. Preto si vždy nájdete kúsok prázdnej pláže pre vašu ničím nerušenú svadobnú hostinu alebo romantickú svadobnú dovolenku.

Pozemský raj

Letieť na Seychely môžete kedykoľvek sa vám zachce, pretože vďaka svojej polohe je teplota trvalo okolo 30° C. A to aj v období dažďov, pretože tie sú príjemne teplé a netrvajú celé dni. Na celom ostrove nenarazíte na žiadne jedovaté zvieratá, pretože v raji nemajú čo hľadať. V pralesoch môžete naraziť na orechy lásky, čo sú plody Lodoicei seychelské. Podobajú sa ženskému pozadia či ženskému lonu v životnej až nadživotnej veľkosti. Tento obrí kokosový orech dozrieva až po siedmich rokoch, keď váži 20 až 30 kilogramov a má až pol metra v priemere. Ak by ste si chceli kúpiť jeden z týchto plodov cena sa pohybuje okolo 200 eur. Každý kúsok je opatrený registračnou známkou a takto označený orech je možné si odviezť aj domov.

Aj keď sú Seychely považované za luxusnú destináciu, v dnešnej dobe môžete kúpiť letenky za výhodné ceny a pomerne cenovo dostupné je aj ubytovanie v penziónoch. Oproti štandardným tropickým rajom si tu naplno užijete pešiu turistiku a cyklistiku. No najlepšie je si poriadne oddýchnuť na niektorej z pláži, užiť krásne more a teplé lúče slnka.

Populárne kombinácie letovSúvisiace články

Tagy

Kategórie