Výhody registrácie u Flymeto
  1. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
  2. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
  3. Hľadáme nové možnosti poznania prostredníctvom cestovania.
 500 miliónov letov do 10s
 Hovoríme vaším jazykom
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Tvorte svoje itinerára
 Predávajte vlastné zájazdy
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

(Európa)

Seniori nad 55+, vydajte sa na víkend do Švajčiarska!

Pokiaľ máte túlavé topánky, a nikde nevydržíte dlhšie ako 2 dni, máme pre vás ďalšie perfektný nápad, ako sa zbaviť nudy doma pri televízii!

Letecká doprava je lacná varianta cestovanie, komfort na palube moderných lietadiel je naozaj chvályhodný!

Zbaľte si batoh a pohodlné topánky a spolu s vašimi rovnako aktívne naladenými priateľmi sa vydajte na príjemný víkend v tejto krásnej krajine.

Zažite jedinečný celodenný výlet do oblasti malebných kúpeľných stredísk blízkosti Ženevského jazera. Tu si pozrite vyhlásené námestie s luxusnými hotely, penzióny a nádhernými, upravovanými pešími kvetinovými promenádami Montreux a Vevey. Zastavte sa pri zámku Chillon, ktorý kedysi slúžil ako kráľovská rezidencia pre Savojská grófi, ale dokonca aj ako väznica. Úchvatné mestečko Le Bouveret v údolíčku rieky Rhony ponúka možnosť návštevy nádherného parku švajčiarskej železnice.

Ak ste si pribalili aj pohorky, potom spoločne vyrazte na nenáročnú turistiku do prírodného regiónu Jungfrau, odkiaľ je tiež možné vyjsť lanovkou na niektorý z týčiacich sa vrcholov nad vami, naskytnú sa vám jedinečné, panoramatické výhľady na ľadovce a vrcholky hôr Eiger, Mönch či Jungfrau . Zastavte sa aj v Luzernu, prejdite sa jeho centrom, kde uvidíte veľa malebných námestí s fontánami i mestskými domami s bohato zdobenými, maľovanými štítmi, a krásne romantické prechádzky ponúka nábreží rieky Reuss s krytými drevenými mostami.

Rezervujte si svoje letenky do Švajčiarska a cestujte s kompletným pohodlím do tejto prekrásnej krajiny! Bezkonkurenčné ceny leteniek vám uľahčí vytúžené cestovanie, precestujte Európu i svet v tomto krásnom životnom období, navyše môžete cestovať aj s vnúčatami, aj oni majú ako deti výhodné zľavy za letenky!Tagy

Žiadne tagy

Kategórie