Výhody registrácie u Flymeto
  1. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
  2. Generátor najlacnejších leteniek.
  3. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Pohodlné hľadanie
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 Predávajte vlastné zájazdy
 Hovoríme vaším jazykom
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

(YUL)

S celú rodinu na hokejový zápas do Montrealu!

Mesto ležiace v provincii Quebec, presnejšie na ostrove Montreal Island, v ktorom je hlavnou zaujímavosťou tzv. Podzemné mesto, čo je spleť podzemných chodieb lemovaných obchody spájajúcich jednotlivé časti mesta.

V zime tu môžete nakúpiť v teple, bez toho aby ste museli mrznúť v uliciach. Pohodlne sa odtiaľto dostanete aj k metru.

Montreal je tiež centrom kín, preto si zakúpte lístky na premiéru veľkofilmu z ponuky, a budete pyšní, že ste film videli skôr ako ostatní!

Mesto ožíva v noci hlavne v ulici St. Catherine, kde vás do víru nočnej zábavy vnesie rytmus modernej hudby.

Ak sa tu vydáte v čase, keď Kanada slaví sviatok Canada Day, máte jedinečnú príležitosť na vlastné oči uvidieť obrovský tortu, ktorý máva až 3 m v priemere.

Pri pobyte v tejto destinácii rozhodne nevynechajte prehliadku katedrály Notre Dame, vyhliadku na mesto z Mount Royal, Olympijský štadión, návštevu historickej časti mesta, katedrálu Queen Mary of the World na námestí Place du Canada, pýchu rímskokatolíckej cirkvi s nádhernými maľbami vnútri, a predovšetkým St . Joseph Oratory, jedná sa o najväčší kostol v Kanade s vnútornou kupolou, ktorého dominantou je nádherne zdobený interiér, z ktorého vás budú prechádzať zrakmi.

Radnica City Hall z 19.stol. stojí taktiež za zhliadnutie.

V neposlednom rade nesmiete vynechať Bell Centre, hokejovú arénu miestneho klubu Canadiens, ktorá je samozrejme hojne využívaná aj pre rockové koncerty ik rôznym kultúrnym predstavením, ktoré navštívte v prípade, že v čase vášho pobytu nehrá dôležitý hokejový zápas domáceho klubu, ktorý bude hlavné a najväčšie atrakcií vašej dovolenky!

Ponuka, ktoré neodoláte! Letenky do Montrealu teraz za jedinečné ceny, z Prahy sa pohodlne dostanete do cieľovej destinácie už za 14 hodín!

Preto neváhajte a nenechajte si ujsť zápas obľúbených Canadiens naživo!Súvisiace články

Kategórie