Výhody registrácie u Flymeto
  1. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
  2. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
  3. Garancia najlacnejšieho nákupu.
 Hovoríme vaším jazykom
 Predávajte vlastné zájazdy
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 500 miliónov letov do 10s
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

(YUL)

S celú rodinu na hokejový zápas do Montrealu!

Mesto ležiace v provincii Quebec, presnejšie na ostrove Montreal Island, v ktorom je hlavnou zaujímavosťou tzv. Podzemné mesto, čo je spleť podzemných chodieb lemovaných obchody spájajúcich jednotlivé časti mesta.

V zime tu môžete nakúpiť v teple, bez toho aby ste museli mrznúť v uliciach. Pohodlne sa odtiaľto dostanete aj k metru.

Montreal je tiež centrom kín, preto si zakúpte lístky na premiéru veľkofilmu z ponuky, a budete pyšní, že ste film videli skôr ako ostatní!

Mesto ožíva v noci hlavne v ulici St. Catherine, kde vás do víru nočnej zábavy vnesie rytmus modernej hudby.

Ak sa tu vydáte v čase, keď Kanada slaví sviatok Canada Day, máte jedinečnú príležitosť na vlastné oči uvidieť obrovský tortu, ktorý máva až 3 m v priemere.

Pri pobyte v tejto destinácii rozhodne nevynechajte prehliadku katedrály Notre Dame, vyhliadku na mesto z Mount Royal, Olympijský štadión, návštevu historickej časti mesta, katedrálu Queen Mary of the World na námestí Place du Canada, pýchu rímskokatolíckej cirkvi s nádhernými maľbami vnútri, a predovšetkým St . Joseph Oratory, jedná sa o najväčší kostol v Kanade s vnútornou kupolou, ktorého dominantou je nádherne zdobený interiér, z ktorého vás budú prechádzať zrakmi.

Radnica City Hall z 19.stol. stojí taktiež za zhliadnutie.

V neposlednom rade nesmiete vynechať Bell Centre, hokejovú arénu miestneho klubu Canadiens, ktorá je samozrejme hojne využívaná aj pre rockové koncerty ik rôznym kultúrnym predstavením, ktoré navštívte v prípade, že v čase vášho pobytu nehrá dôležitý hokejový zápas domáceho klubu, ktorý bude hlavné a najväčšie atrakcií vašej dovolenky!

Ponuka, ktoré neodoláte! Letenky do Montrealu teraz za jedinečné ceny, z Prahy sa pohodlne dostanete do cieľovej destinácie už za 14 hodín!

Preto neváhajte a nenechajte si ujsť zápas obľúbených Canadiens naživo!Súvisiace články

Kategórie