Výhody registrácie u Flymeto
  1. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
  2. Silný zákaznícky servis.
  3. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
 Predávajte vlastné zájazdy
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 500 miliónov letov do 10s
 Tvorte svoje itinerára
 Pohodlné hľadanie
Letenky
Odkiaľ

Bratislava (BTS)   Budapest (BUD)

Kam

(ZSE)

Rozprávka, raj, sen, ilúzia? Nie! Dovolenka Réunion sa stane skutočnosťou

Kto by odolal tak neskonale nádherné destináciu, ktorou je Reunion! Všade okolo vás sú prenádherné pláže, dažďové pralesy, sopka aj panenská príroda.

Prehliadka sopky je samozrejme turistom sprístupnená.

Odpočívajte na bielych plážach plných hebučkého bieleho piesku dosýtosti. K tomu si doprajte lahodný drink v podobe “punch planteur”, čiže koktail s rumom.

Milovníci potápania tu nájdu dokonalé podmienky pre svoju vášeň, šnorchlovanie pri koralových útesov s priezračnou vodou, to bude váš najkrajší zážitok.

Potom sa vydajte na činnú sopku Piton de la Fourniase týčiaci sa do výšky 2631 m n.m., navštíviť môžete aj tropické pralesy Bebourg a Belouve.

Najvyššou horou je tu Piton de Neiges (3070 m n.m.), ktorá láka k príjemnej túre. Z pozostalých kalder vznikli prírodný amfiteáter cirques Mafate, Cilaos a Salazie, ktoré sú zapísané na Zozname UNESCO.

Ostrov Reunion je mekkou outdoor športov, pýši sa viac ako tisíc kilometrami chodníkov, celý ostrov tak môžete prejsť krížom krážom.

Je úžasné mať na našom kontinente takýto skvost, perlu, pýchu i pýchu Európy, doslova rozprávková krajina, s malebnou krajinou tvorí niečo úplne unikátneho, krajiny, ktorú budete milovať celou svojou dušou.

K pobytu na tak skvelom mieste patrí aj ochutnávka miestneho rumu. Veľa informácií o jeho výrobe a históriu nadobudnete v destilárně Saga du Rum pri mestečku Saint Pierre. Z bieleho rumu sa ďalej vyrába punč - rhum arrange. Do neho sa na minimálnu dobu troch mesiacov nakladajú väčšinou rôzne druhy ovocia, káva alebo napríklad vanilka.

Pestrosť ostrova priláka veľa návštevníkov, ktoré miestne krajina zaujme na prvý pohľad, miestni obyvatelia sú veľmi priateľskí ľudia, je to tiež miesto, kde neexistuje náboženská rivalita.

Niektoré miesta využite k vyhliadkam, odkiaľ sa vám naskytnú neuveriteľné pohľady na fascinujúce prírodné scenérie tohto pestrého ostrova. Z vyhliadky nad mestom si vychutnajte impozantný pohľad na cilaoskou sopečnú kotlinu.

V pralese Bebour sa ponorte do neskutočné atmosféry, ktorú tvorí hlasy vtákov, tichý šum lístia a neskutočné ticho.

Pláž Le Leu je preslávená surferským rajom, rozhodne stojí za to sa sem aspoň pozrieť na priaznivcov tohto adrenalínového športu.

Možno práve vás skôr uchváti canyoning, alebo ešte lepšie kombinácie športu, relaxácie, poznávanie, obdivovanie a odpočinku na pláži.

Dovolenka prevoňaná vanilkou je to, o čom tak dlho len snívate. U nás navyše zakúpite online letenky za najlepšie ceny, neváhajte ani minútu, toto si nenechajte ujsť! Tu zažijete všetko na jednom mieste! Bezkonkurenčné ceny leteniek zarezervujte z pohodlia domova a ušetrite.Súvisiace články

Tagy

Kategórie