Výhody registrácie u Flymeto
  1. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
  2. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
  3. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 Tvorte svoje itinerára
 500 miliónov letov do 10s
 Pohodlné hľadanie
 1.5 miliónov hotelov do 10s
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

Colombo (CMB)

Rozbaľte si vianočné darčeky na pláži

Piesočné pláže, kokosové palmy, spaľujúce slnko a Atlantický oceán. Srí Lanka, krajina čaju, slonov a všade prítomných tuktukov. Prekrásna príroda všade okolo vás, toto všetko vás čaká na tomto nádhernom a pokojnom mieste.

Rozhodne a predovšetkým nesmiete vynechať pláž v Nilaveli, ktorá sa nachádza pár kilometrov od mesta Trincomale na Severovýchodnom pobreží ostrova. Pokiaľ navyše milujete potápanie a šnorchlovanie, tu sú jedny z najlepších podmienok na ostrove. Navyše si môžete urobiť výlet do národného parku na ostrov Pigeon Island, kde sa môžete tešiť na úžasné šnorchlovanie, pokiaľ budete mať šťastie, uvidíte aj baby žralokmi.

Približne v strede východného pobrežia ostrova máte možnosť navštíviť jednu z najluxusnejších zátok na Srí Lanke – Kaldukah. Veľa nových luxusných hotelov ponúkajú tie najexkluzívnejšie služby aj pre veľmi náročných dovolenkárov. Vydať sa môžete kúsok po pláži k opusteným tyrkysovým lagúnam s balvanmi. Miesto je vhodné aj na potápanie a šnorchlovanie, avšak koraly sú tu vo veľkej miere zničené.

Arugam Bay - mekka surferov, nevynechajte ju ani vy, ak ste milovníkmi tohto športu, alebo so surfovaním ešte len začínate. Hoci sezóna tu začína až v apríli, preto sa sem rozhodne v hlavnej sezóne vráťte! Na pláži nájdete aj množstvo požičovní surfov aj výukových škôl pre surferov.

Divoké scenérie nádherných pobreží sa vám naskytnú na pláži v Národnom parku Yala. Pláže sú na väčšine miest veľmi divoké a sú tu silné prúdy, a preto sa neodporúča na týchto plážach plávania. Nájdite si preto nejaké pekné miesto medzi skalami, kde môžete pohodlne relaxovať v niektorom z prírodných bazénikov.

Srí Lanka ponúka veľký výber ubytovania, od najlacnejších izieb po luxusné apartmány, ktoré sú ale napriek tomu finančne dostupné pre každého.

V našom online vyhľadávači si môžete vybrať kvalitu ubytovania, ktorá vám bude vyhovovať.

Zabudnutá pláž neďaleko od Matary je Tallala Beach. Túto pláž budú milovať tí, ktorí milujú skákanie do vĺn.

Využite a prežite exkluzívne exotické Vianoce.Súvisiace články

Tagy

Kategórie