Výhody registrácie u Flymeto
  1. Garancia najlacnejšieho nákupu.
  2. Generátor najlacnejších leteniek.
  3. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 Tvorte svoje itinerára
 Pohodlné hľadanie
 500 miliónov letov do 10s
 1.5 miliónov hotelov do 10s
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

Amsterdam (AMS)

Romantický Amsterdam, mesto cyklistov, cofeeshopov a tulipánov

Amsterdam je prekrásne, romantické mesto, preslávené Coffeeshopmi, množstvom cyklistov prepletajúcimi sa pomedzi davy ľudí, a tiež nespočetnými vodnými kanálmi tiahnucími sa medzi tradičnými holandskými domami.

Užite si víkend, navštívte Amsterdam! Hlavné mesto Holandska priláka denne tisíce turistov zo všetkých kútov sveta.

Svoju milovanú partnerku vezmite na skvelú večeru do miestnych reštaurácií, preveďte ju mestom a spoznajte spolu nádhernú architektúru a pozrite sa na miesta, ktoré vyžarujú veľa romantiky.

Medzi miesta, ktoré stojí za to vidieť je predovšetkým Dam square, ktorému dominuje Royal Palace, nevynechajte ani malebnú štvrť Jordaan. V meste nájdete aj niekoľko holandských veterných mlynov.

Amsterdam ponúka múzeá s nádhernými expozíciami a galérie. Najnavštevovanejšími múzeami sú Rijksmuseum, Van Gogh Museum a Dom Anny Frankovej. Zaujímavé expozície ponúka aj Sex Museum alebo Erotisch Museum.

Ak si chcete mesto naozaj užiť, požičajte si bicykel a prejdite sa ulicami alebo si zaplaťte plavbu loďou. Budete mať na čo spomínať!

Najlacnejšie letenky do Amsterdamu hľadajte jedine u nás, garantujeme vám najnižšie ceny na trhu leteniek!

A kam sa ešte vydať na sviatok sv. Valentína? Milovníci Talianska zamierte do Benátok, úchvatná je tiež Florencia či Miláno.

Alebo pripnite k tisícom ďalších aj ten váš zámok lásky na most Pont des Arts v Paríži.

Pokiaľ si potrpíte skôr na exotické miesta, Srí Lanka bude skvelou voľbou, alebo vyberajte z našich predchádzajúcich tipov na úžasný pobyt v zahraničí, ktoré pre vás denne aktualizujeme.

U nás si vyberie každý, navyše tu nájdete letenky za bezkonkurenčné ceny, využite túto jedinečnú šancu a zamierte na sv. Valentína do miest, o ktorých ste doteraz len snívali!Súvisiace články

Tagy

Kategórie