Výhody registrácie u Flymeto
  1. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
  2. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
  3. Hľadáme nové možnosti poznania prostredníctvom cestovania.
 500 miliónov letov do 10s
 Predávajte vlastné zájazdy
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 Pohodlné hľadanie
 Tvorte svoje itinerára
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

Esperance (EPR)

Putovanie po jazerách III. - ružové jazero Hillier

Ružové jazero Hillier v Austrálii je zaiste prírodnou atrakciou číslo jedna, lebo jeho nezvyklá ružová farba ročne priláka stovky tisíc turistov.

Ružový skvost nájdete uprostred hustých kajeputových a eukalyptových lesov na ostrove Middle Island. Tento vodný úkaz je navyše orámovaný pásom bielej soli a piesku, takže vyzerá naozaj veľmi zaujímavo. Voda však v tomto jazere nie je sfarbená pomocou chemických látok, doteraz sa však nezistila príčina ružového zafarbenia.

Láka vás sa v jazere vykúpať? Príďte aj s deťmi, jazero je plytké a bezpečné, je zdravotne nezávadné, a kúpať sa v slanom “kokteilu” môže byť perfektným zážitkom pre celú vašu rodinu na celý život.

V minulých článkoch sme pre vás pripravili tipy pre putovanie po jazerách, už ste si kúpili letenky do Kanady a Talianska, aby ste poznali tieto prírodné vodné krásy?

Naše články na pokračovanie vás zavedú do ďalších čarokrásnych miest, kde vzniknú vaše unikátne fotografie impozantných krajin, svlažíte svoje telo v príjemne teplej vode jazier a budete sa kochať jedinečnými miestami na zemi.

Aktuálne pre vás máme lacné letenky do celého sveta, môžete sa vydať kamkoľvek vás napadne, inšpirujte sa našimi úžasnými nápadmi, kam vyraziť v lete aj v zime, za každého počasia. Veríme, že vás naše články zaujmú a pripravíte sebe či celej rodine a partii priateľov nezabudnuteľnú dovolenku plnú poznávanie i odpočinku. Načo cestovať s cestovnou a byť obmedzení pohybom iba v rezortoch, keď si môžete zbaliť batoh, fotoaparát a pár osobných vecí a vyraziť na pravej dobrodružstvo ?!

Rezervujte si ešte dnes svoje miesto v lietadle, u nás zakúpite letenky za jedinečné ceny aj do Austrálie práve k jazeru Hillier. Neseďte doma a vyrazte za poznaním ďalekých končín!Súvisiace články

Kategórie