Výhody registrácie u Flymeto
  1. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
  2. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
  3. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 500 miliónov letov do 10s
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Hovoríme vaším jazykom
 Pohodlné hľadanie
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

Esperance (EPR)

Putovanie po jazerách III. - ružové jazero Hillier

Ružové jazero Hillier v Austrálii je zaiste prírodnou atrakciou číslo jedna, lebo jeho nezvyklá ružová farba ročne priláka stovky tisíc turistov.

Ružový skvost nájdete uprostred hustých kajeputových a eukalyptových lesov na ostrove Middle Island. Tento vodný úkaz je navyše orámovaný pásom bielej soli a piesku, takže vyzerá naozaj veľmi zaujímavo. Voda však v tomto jazere nie je sfarbená pomocou chemických látok, doteraz sa však nezistila príčina ružového zafarbenia.

Láka vás sa v jazere vykúpať? Príďte aj s deťmi, jazero je plytké a bezpečné, je zdravotne nezávadné, a kúpať sa v slanom “kokteilu” môže byť perfektným zážitkom pre celú vašu rodinu na celý život.

V minulých článkoch sme pre vás pripravili tipy pre putovanie po jazerách, už ste si kúpili letenky do Kanady a Talianska, aby ste poznali tieto prírodné vodné krásy?

Naše články na pokračovanie vás zavedú do ďalších čarokrásnych miest, kde vzniknú vaše unikátne fotografie impozantných krajin, svlažíte svoje telo v príjemne teplej vode jazier a budete sa kochať jedinečnými miestami na zemi.

Aktuálne pre vás máme lacné letenky do celého sveta, môžete sa vydať kamkoľvek vás napadne, inšpirujte sa našimi úžasnými nápadmi, kam vyraziť v lete aj v zime, za každého počasia. Veríme, že vás naše články zaujmú a pripravíte sebe či celej rodine a partii priateľov nezabudnuteľnú dovolenku plnú poznávanie i odpočinku. Načo cestovať s cestovnou a byť obmedzení pohybom iba v rezortoch, keď si môžete zbaliť batoh, fotoaparát a pár osobných vecí a vyraziť na pravej dobrodružstvo ?!

Rezervujte si ešte dnes svoje miesto v lietadle, u nás zakúpite letenky za jedinečné ceny aj do Austrálie práve k jazeru Hillier. Neseďte doma a vyrazte za poznaním ďalekých končín!Súvisiace články

Kategórie