Výhody registrácie u Flymeto
  1. Garancia najlacnejšieho nákupu.
  2. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
  3. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
 500 miliónov letov do 10s
 Predávajte vlastné zájazdy
 Hovoríme vaším jazykom
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 1.5 miliónov hotelov do 10s
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

Vancouver (YVR)

Putovanie po jazerách I.

Kanada je pyšná na svoju divokú, nespútanú prírodu, ktorá je tak krásna, že nejde s určitosťou povedať, ktorá oblasť je tu najkrajšie. Jedným z množstva nádherných miest tejto fascinujúcej prírody je park Garibaldi s rovnomenným jazerom na západe krajiny. Leží v blízkosti mestečka Whistler a ponúka trasy pre viac i menej zdatných turistov.

Cestou k jazeru musíte zdolať osmisetmetrové prevýšenie. Nenechajte sa tým odradiť, krásu, ktorú hore uvidíte vám všetky príkoria vynahradí.

Trasa vedie lesom, prvých šesť kilometrov je len do kopca. Nepodceňujte preto výber obuvi, ktorá by mala byť dostatočne pevná. Cestou miniete hneď niekoľko menších jazier, než sa pred vami objaví široká tyrkysovo modrá hladina.

Ak sa k jazeru Garibaldi vydáte v letných mesiacoch, môžete ho využiť na kúpanie. Odvážnejší turisti, ktorým nevadí ťažšie batoh, majú možnosť kempovanie priamo pri jazere. Túto možnosť iste oceníte, ak sa chystáte na dlhšiu túru.

Zatúžite Ak obdivovať jazero z výšky, vydajte sa na vyhliadku, ktorá je vzdialená 7 km sa sedmisetmetrovým prevýšením a zozačiatku s ostrým stúpaním.

Cesta hore vás možno bude stáť veľa síl, ale ten fascinujúci výhľad vám bude milou odmenou. Užite si výhľad na horami lemovanú, modrú hladinu jazera rozprestierajúce sa priamo pod vami. Tu zabudnete na starosti, budete sa len kochať nádhernou krajinou a nasávať atmosféru panenskej prírody.

Vydajte sa za putovaním po jazerách celého sveta, obohaťte svoj cestovateľský itinerár o impozantný vyhliadky na hladiny jazier, spoznajte tamojší faunu i flóru, pripravte si jedinečné zážitky.

Spoznajte viac než ostatní, rezervujte si včas svoju letenku a ušetrite veľa peňazí. Lacné letenky do Kanady zakúpite iba u nás!Súvisiace články

Kategórie