Výhody registrácie u Flymeto
 1. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
 2. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
 3. Garancia najlacnejšieho nákupu.
 Pohodlné hľadanie
 Predávajte vlastné zájazdy
 Tvorte svoje itinerára
 500 miliónov letov do 10s
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

Beograd (BEG)

Preslávené destinácie majú svoje dvojníkov

Je dôvod, prečo sa Benátky, Barcelona alebo Macu Picchu drží na prvých priečkach najvyhľadávanejších miest sveta. Ich história, pamätihodnosti a atmosféra sú jedinečné a nikde nič podobné nenájdete. Alebo áno? Tieto destinácie zatiaľ zostávajú mimo radar, pritom ponúkajú skoro to isté, čo ich navštevovanejší náprotivky. Dajte im šancu. Niekedy je lepšie dovolenka mimo chodníky vychodených milióny turistov.

Benátky vs. Colmar

Jednotnosť a detailnosť benátskej architektúry je omračujúci a nikde na svete ju v takom rozsahu, ešte v kombinácii s kanálmi, nenájdete. Benátky majú okolo 260 tisíc obyvateľov, ročne nimi ale pretečie okolo 10 miliónov návštevníkov. Pokiaľ si chcete užiť romantiku na kanáloch bez tlačenice, skúste miesta s nálepkou Malé Benátky, ako je londýnsky Camden, štvrť v španielskej Valencii alebo indonézskom Bogor. Bývalej rybárskej susedstve s tymto titulom nájdete aj vo francúzskom mestečku Colmar kúsok od nemeckých hraníc. Colmar je jedno z najstarších miest Alsaska a jeho tvár utvárali všetky architektonické štýly od stredovekej gotiky po francúzsky klasicizmus, ktoré sa miešajú dohromady v pôsobivú mozaiku farieb a vnemov.

Paríž vs. Belehrad

Belehrad na Balkáne úspešne supluje francúzsku hlavnej metropole. Paríž má Sacré-Coeur, Belehrad chrám svätého Sávy. Chrám svätého Marka by zasa mohol obývať nejaký srbský Quasimodo. Kde podobnosti končia, tam Belehrad prihadzuje punc opravdivosti. Pripomienky sovietskych čias vtlačené medzi secesnej budovy a pamiatky z otomanských čias vytvárajú kulisy mesta, ktoré nie je len výkladnej skrini pre turistov. Tu žijú skutoční ľudia a tamto majú svoje dvorce.

Beograd - Vydajte sa s nami na dovolenku
Hľadať

Ponúkame ešte lacnejšie letenky a ubytovanie ..

#Dejiny
Flymeto - StevanZZ | istockphoto.com
Flymeto - Predrag Vuckovic | istockphoto.com
Flymeto - Milos Jokic | istockphoto.com
Flymeto - Kirillm | istockphoto.com
Prečo vycestovať do Európy s nami?
 1. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
 2. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
 3. Generátor najlacnejších leteniek.
 Zdieľajte ponuky s priateľmi Predávajte vlastné zájazdy Hovoríme vaším jazykom

Barcelona vs. Valencia

Barcelona má Gaudího, Valencia zase Santiaga Calatravu - geniálneho architekta, vďaka ktorému Valencia elegantne spája históriu so súčasnosťou. Pláže téhle životom tepajúca metropoly obmýva rovnaké Baleárske mora ako Barcelonu. Trvalú stopu vo vás zanechá i vynikajúce miestnej kuchyne.

Beograd - Vydajte sa s nami na dovolenku
Hľadať

Ponúkame ešte lacnejšie letenky a ubytovanie ..

#Dejiny
Flymeto - maylat | istockphoto.com
Flymeto - mater2 | istockphoto.com
Flymeto - tepic | istockphoto.com
Prečo vycestovať do Európy s nami?
 1. Hľadáme nové možnosti poznania prostredníctvom cestovania.
 2. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
 3. Generátor najlacnejších leteniek.
 500 miliónov letov do 10s Predávajte vlastné zájazdy 1.5 miliónov hotelov do 10s

Dubrovník vs. Rovinj

Seriál Hra o tróny a nové Hviezdne vojny lákajú do Dubrovníka rekordný počet návštevníkov. Perla Jadranu, ako sa mestu zapísanému na zozname UNESCO prezýva, má svoju konkurenciu skoro na druhom konci Chorvátska, na polostrove Istria. Pestrofarebné domy v prístave Rovinj vyrastajú z mora a lenivo prechádzajú do zvlnených kamenných uličiek, ktoré dokážu byť tiché aj prekvapivo živé. O reštaurácie, krčmičky aj drobné umelecké galérie tu budete priamo zakopávať.

Santorini vs. Paros

Fotky belostných domčekov s modrými strechami dômyselne naukladaných do ostrovných kaskád chce mať na Instagramu každý. Málokto, ale vie, že neďaleký ostrov Paros ponúka to isté v bledo modrom. Život na PAROS je navyše pokojnejší než na Santorini, ktoré trpia pod nájazdmi turistov.

Galapágy vs. Ballestas

Obrie korytnačky a morské leguány pobehujúce po pláži okolo ľudských návštevníkov alebo Darwinove pinky. Z ohlasu galapágskych ostrovov a možnosti vidieť tunajšie zvieratá naživo Ekvádor stále profituje, ale taky stojí pred problémom, ako na ne všetkých turistov dostať a ostrovy nezničiť. Druhé Galapágy sú pritom celkom neďaleko. Ostrovy Ballestas patrí Peru a na ich skalnatom pobreží sa vyhrievajú stovky tučniakov, tuleňov a ďalších živočíchov, kvôli ktorým turisti jazdia na Galapágy.

Macu Picchu vs. Choquequirao

Kým Macu Picchu uzatvára stále viac prehliadkových okruhov a odkláňa návštevníkov na vyhradenej trasy, Choquequirao je opačný extrém a ozajstná lahôdka pre fajnšmekrov. Ruiny mesta Inkov, ktoré svojho času bolo asi trikrát väčšie ako Macu Picchu, môže denne navštíviť len zhruba 20 ľudí. Odmenou za pomerne náročný trek, ktorý cestou musíte absolvovať, je potom úžasne zachovalá pamiatka, a predovšetkým všeobjímajúca ticho.

Beograd - Vydajte sa s nami na dovolenku
Hľadať

Ponúkame ešte lacnejšie letenky a ubytovanie ..

#Dejiny
Flymeto - rchphoto | istockphoto.com
Flymeto - kaywiegand | istockphoto.com
Prečo vycestovať do Európy s nami?
 1. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
 2. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
 3. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
 Pohodlné hľadanie Hovoríme vaším jazykom 1.5 miliónov hotelov do 10s

Populárne kombinácie letovSúvisiace články