Obchodné podmienky
Apr 04, 2022 1 min

Radi si prečítate dobrý príbeh? Skúste naše obchodné a prepravné podmienky. Nevratné letenky rezervované online Stornopoplatok spoločnosti WEB SHOP FLY a.s. je 490 CZK. Klientovi sa vracajú letecké poplatky po odpočítaní storno poplatku WEB SHOP FLY a.s. a poplatku za spracovanie refundácie. Vratné letenky rezervované online Storno poplatok tarifu podľa podmienok konkrétnej letenky. Storno poplatok spoločnosti WEB SHOP FLY a.s. je 1 500 CZK + príslušný poplatok za vystavenie letenky* Refundácia tax je 500 Kč=poplatok za spracovanie refundácie* Poplatky za zmeny a prevystavenie leteniek Poplatok leteckej spoločnosti podľa podmienok konkrétnej letenky.

Čtěte více

Kontakty
Feb 17, 2022 1 min

Česká Republika Travel agency WEB SHOP FLY a.s. Ďáblická 902/2j 182 00 Praha 8 - Ďáblice Czech Republic +420 222 266 966 Spoločnosť WEB SHOP FLY a.s. je pod spisovou vložkou B 21086 vedená na Mestskom súde v Prahe. IČ: 045 91 399 DIČ: CZ04591399 Slovensko Travel agency WEB SHOP FLY, s.r.o. Námestie sv. Egídia 95 058 01 Poprad Slovakia +421 52 492 12 09 Spoločnosť WEB SHOP FLY, s.r.o. je pod spisovou vložkou 33964/P vedená na Okresnom súde Prešov.

Čtěte více

online check-in
Výhody online check-in v praxi
Letecké spoločnosti uprednostňujú online check-in, pretože im prináša úspory v nákladoch na papier a personál. Zatiaľ je jednou z hlavných výhod online check-in pre cestujúcich úspora času na letisku, kde nemusíte stáť fronty u odbavovacích prepážok. Ak nemáte odbavovanie batožinu, môžete ísť rovno na bezpečnostnú kontrolu, potom k príslušnej bráne (gate) a do lietadla. Vaše identifikačné číslo a palubný lístok, ktorú ste vytlačili, vás oprávňuje ísť priamo na vaše miesto v lietadle.
Aug 27, 2021 3 min
Čtěte více
Časté otázky
Aug 04, 2021

Potrebujete pomôcť? V pravej časti obrazovky sa nachádza ikona chatu. Zahájte komunikáciu s našim agentom, ktorý Vám pomôže vyriešiť Váš problém. Rezervácia letenky Ako sa dozviem, že mám letenku rezervovanú? Po dokončení rezervácie vám najneskôr do 2 hodín príde potvrdzovací e-mail. Preto je potrebné vyplniť pri rezervácii e-mail, ktorý skutočne používate. Stále mi neprišiel potvrdzovací e-mail. Mám letenku rezervovanú? Skontrolujte v e-maile zložku sa Spamy a Hromadné. Pokiaľ ho nenájdete ani tam, kontaktujte hneď našu zákaznícku podporu na chatu alebo telefónu.

Čtěte více

Užite si dovolenku snov aj v tehotenstve
Tehotenské bruško nemusí znamenať koniec lietania do zahraničia za akýmkoľvek účelom. Ak ste tehotná, konzultujte skutočnosť, že plánujete cestu lietadlom, so svojím ošetrujúcim lekárom. Let vám pravdepodobne schváli, ak nie ste v prvých fázach tehotenstva a naopak vo vysokom štádiu tehotenstva, kedy žene hrozí predčasný pôrod. Každá budúca mamička by sa mala vyvarovať cestovania do destinácií, kde je nutné nechať sa vopred zaočkovať. Všeobecne je lietanie pre tehotné ženy bezpečné, matku ani plod neohrozuje, však môže prispieť k vyvolaniu stavov, ktoré môžu tehotenstvo vážne ohroziť.
Jul 29, 2021 2 min
Čtěte více
Stravovanie
Ako je to s jedlom na cestách lietadlom?
Ako to chodí počas letu s občerstvením? Nie všetky letecké spoločnosti ponúka bezplatné občerstvenie, ale ak to tak je, čo od toho môžete očakávať a ako sa zariadiť? Nižšie sa Vám pokúsime zodpovedať pár otázok ohľadom leteckého cateringu. S bezplatným cateringom sa najčastejšie stretnete na diaľkových linkách trvajúcich aspoň 5 hodín. Pri kratších preletov sa pozvoľna od bezplatného občerstvenia ustupuje a v súčasnosti tvorí maximálne kelímok s vodou a malý sendvič.
Jul 28, 2021 4 min
Čtěte více
Táto webová stránka používa cookies
May 28, 2021 4 min

Táto webová stránka spoločnosti WEB SHOP FLY používa cookies s cieľom zaistiť čo najlepší zážitok pri návšteve našich webových stránok a za účelom personalizácie obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií, analýze návštevnosti a pre zapamätanie prihlasovacích údaj, ktoré potom nieje nutné opakovane zadávať. Informácie o tom, ako náš web používate, zdieľame so svojimi partnermi pre sociálne média, inzerciu a analýzy. Partneri tieto údaje môžu zkombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré získali v dôsledku toho, že používate ich služby.

Čtěte více

Ako si šikovne zbaliť na cestu
Prázdniny majú byť zábavné, pred odchodom si vytvorte harmonogram vecí, ktoré musíte ešte urobiť a budete mať oveľa menej stresu. Zbaliť si chytro je najlepší spôsob, ako ušetriť miesto v batožine. K tomu vám pomôže vytvorenie zoznamu vecí, ktoré si chcete vziať sebou na dovolenku. Základom je batožina Taška, či kufor by mala byť univerzálna a ľahká, napriek tomu dostatočne veľká, aby pojala všetko, čo potrebujete. Zvážte nákup batožinu s veľkou zárukou - najmä ak ho plánujete používať častejšie.
May 20, 2021 3 min
Čtěte více
Poistenie COVID-19
Apr 22, 2021 3 min

Poistenie storna zájazdu vrátane prípadov súvisiacich s COVID-19 stojí za to. Získate plnú podporu na cestu do zahraničia. Poistíte sa bezpečne proti riziku pozitívneho testu na koronavírus pred odletom. Poisťovňa vráti peniaze za zrušenie dovolenky. Poistka toho ale dokáže ešte viac. Ak nastanú problémy počas cesty, pokryjeme nielen výdavky za vynútenú karanténu v destinácii, ale aj napríklad predĺžené parkovanie automobilu na letisku. A tak môžete v kľude objednávať dovolenku a prenechať starosti poisťovni.

Čtěte více

Cestovanie lietadlom s deťmi
Rodičovstvo je krásna vec a ešte krajšie je v dieťati zanechať od útleho veku spomienky na rodinou dovolenku, fotografie prvých krôčikov do mora, alebo vystrašený plač zo stretnutí s prvou vlnou sú na nezaplatenie. A ako to vyzerá, keď sa rozhodnete cestovať v lietadle s vaším drobčekom? V našom článku sa dozviete základné, napriek tomu najdôležitejšie informácie. Cestovanie lietadlom s kočíkom Veľkou výhodou je, že rodiny s deťmi bývajú manipulujú prednostne.
Mar 16, 2021 2 min
Čtěte více
Batožina do lietadla - váha a rozmery
Ideálne batožinu podľa jednotlivých aeroliniek Ako je známe, aj batožinu majú uši. Aerolinky je za ne vedia poriadne vyťahať, ak nespĺňajú dané parametre. Aké to sú? Každá aerolinka má na batožinu vlastné meter. S výhľadom na všetko to hľadanie a overovanie to má mnohý cestovateľ rovnú chuť to zabaliť. To by bola samozrejme škoda. Preto sme pre vás pripravili prehľadnú tabuľku, v ktorej ľahko zistíte, do čoho si zabaliť podľa toho, s kým a kam letíte.
Dec 02, 2020 4 min
Čtěte více