Kontakty

Česká Republika Travel agency WEB SHOP FLY, a.s. Ďáblická 902/2j 182 00 Praha 8 - Ďáblice Czech Republic +420 222 266 966 Spoločnosť WEB SHOP FLY, a.s. je pod spisovou vložkou B 21086 vedená na Mestskom súde v Prahe. IČ: 045 91 399 DIČ: CZ04591399 Slovensko Travel agency WEB SHOP FLY, s.r.o. Námestie sv. Egídia 95 058 01 Poprad Slovakia +421 553 217 777 Spoločnosť WEB SHOP FLY, s.r.o. je pod spisovou vložkou 33964/P vedená na Okresnom súde Prešov.

Čtěte více

Rady pred odletom – parkovanie, odbavovanie
Láka Vás vysnívaná dovolenka niekde v exotike a jediným možným spojom je lietadlo? Prevláda vo Vás neistota pri odbavovaní na letisku ako toľko očakávaný odpočinok na pláži? My vám postup vybavovania cestujúcich priblížime. V prvom rade je dôležité zbaliť si na cestu svoje potrebné veci, medzi ne patria platné doklady (cestovný pas, občiansky preukaz, kartička cestovného poistenia), lieky, ktoré užívate, víza, ak cestujete aj s deťmi, aj oni musia mať svoje cestovné doklady.
Čtěte více

Ako ďalej postupovať, keď mám letenku

Rezervácia leteniek je hotová a zaplatená. Elektronická letenka Vám príde obratom. V prípade nízkonákladovej aerolinky Vám letecká spoločnosť zašle itinerár s rezervačným kódom. Ako ďalej postupovať? Odbavenie Pred letom je nutné urobiť odbavenie a obdržať tak palubnú vstupenku, na základe ktorej vás pustia do lietadla. Odbavenie je možné urobiť online alebo na letisku. U niektorých spoločností býva odbavenie na letisku spoplatnené, odporúčame preto overiť podmienky odbavenia priamo u dopravcu, s ktorým letíte.

Čtěte více

Ako prežiť prestup

Dlhý prestup a spanie na letisku nemusí byť nočná mora, ale naopak splnený sen. Viete, ako si zariadite výlet zadarmo počas prestupu v Singapure alebo nocľah vo futuristickej spacej búdke? Osvojte si tipy, vďaka ktorým sa na prestupy začnete pozerať ako na nové příležitosti. Preskúmajte možnosti letiska Letisko v San Franciscu, Amsterdame a Paríži majú vlastné múzeum. Texaský Austin zostáva verný svojmu bohémskemu duchu a usporadúva koncerty zdarma priamo na letisku.

Čtěte více

Jet lag a ako na neho

Je pre telo náročnejší let na východ alebo na západ? Prečo sa vyhnúť nočným letom? Jet lag, alebo tiež pásmová choroba – strašiak každého, kto letí na dlhú vzdialenosť a nechce byť ako telo bez duše polovicu svojej dovolenky. Pásmová choroba vás môže potrápiť nespavosťou, únavou, bolesťami hlavy, žaludočnými nevoľnosťami alebo podráždením. Prečo sa to deje a ako sa pred jet lagom čo najviac ochránite? Aby ste pásmovú chorobu zažili, musíte prekonať nejaké časové pásma.

Čtěte více

Batožina do lietadla – váha a rozmery

Ako je známe aj batožina má uši. Letecké spoločnosti ich vedia za nich poriadne vyťahať. Pokiaľ nespĺňajú dané parametre. Aké sú? Každá letecká spoločnosť má na batožinu vlastný meter. S predstavou vyhľadávania a overovania má cestujúci chuť to rovno zabaliť.To by bola samozrejme škoda. Preto sme pre vás pripravili prehľadnú tabuľku, v ktorej ľahko zistíte, do čoho sa zabaliť podľa toho, s kým a kam letíte. Na letisku delíme batožinu na dva základné druhy bez ohľadu na počet koliesok, madiel a zipsov.

Čtěte více

Obchodné podmienky

Radi si prečítate dobrý príbeh? Skúste naše obchodné a prepravné podmienky. Nevratné letenky rezervované online Storno poplatok spoločnosti Web Shop Fly, a. s. je 490 Kč. Klientovi sa vracajú letecké poplatky po odčítaní storno poplatkov Web Shop Fly, a. s. a poplatku za spracovanie refundácie. Vratné letenky rezervované online Storno poplatok tarifu podľa podmienok konkrétnej letenky. Storno poplatok spoločnosti Web Shop Fly, a. s. je 1 500 Kč + príslušný poplatok za vystavenie letenky* Refundácia tax je 500 Kč = poplatok za spracovanie refundácie* Poplatky za zmeny a prevystavenie leteniek Poplatok leteckej spoločnosti podľa podmienok konkrétnej letenky.

Čtěte více

Súkromie

Úvod WEB SHOP FLY a.s. je IATA certifikovaná a akreditovaná česká cestovná kancelária s pobočkami na Slovensku. Pri svojej práci pri príprave Vaších leteniek spracováva Vaše osobné údaje – čiže informácie, ktoré môžu byť priamo alebo nepriamo spojené s konkrétnou osobou, napr. s vami. Pretože existuje teoretická možnosť, že by napríklad orgány štátnej moci, ako je súd alebo polícia, mohli nariadiť spojenie naších dát s ďalšími, čo by nakoniec mohlo viesť k odhaleniu vašeho mena a pod.

Čtěte více

Táto webová stránka používa cookies

Táto webová stránka spoločnosti WEB SHOP FLY používa cookies s cieľom zaistiť čo najlepší zážitok pri návšteve našich webových stránok a za účelom personalizácie obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií, analýze návštevnosti a pre zapamätanie prihlasovacích údaj, ktoré potom nieje nutné opakovane zadávať. Informácie o tom, ako náš web používate, zdieľame so svojimi partnermi pre sociálne média, inzerciu a analýzy. Partneri tieto údaje môžu zkombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré získali v dôsledku toho, že používate ich služby.

Čtěte více

Časté otázky

Rezervácia letenky Ako sa dozviem, že mám letenku rezervovanú? Po dokončení rezervácie vám najneskôr do 2 hodín príde potvrdzovací e-mail. Preto je potrebné vyplniť pri rezervácií e-mail, ktorý skutočne používate. Stále mi neprišiel potvrdzovací e-mail. Mám letenku rezervovanú? Skontrolujte v e-maile zložku Spam a Hromadné správy. Pokiaľ ho nenájdete ani tam, kontaktujte hneď našu zákaznícku podporu na chate alebo telefonicky. Je možné, že pri zadávaní e-mailu došlo k preklepu a je potrebné ho opraviť.

Čtěte více

Pred cestou?
Čo je potrebné pred odletom do exotiky vyriešiť
Cestovné poistenie Pred odchodom určite nezabudnite na. Za pár korún na deň môžete byť chránení proti miliónovým zdravotným zákrokom. Aj keď vyrážate na pokojnú dovolenku, kde sa budete 10 dní slniť v letovisku, rovnako sa poistite. Človeka zdravého ako repa môže skoliť cudzokrajný bacil, alebo môže nedopatrením spôsobiť ujmu niekomu inému. A ak sa budete venovať na dovolenke adrenalínovým športom alebo iným akčnějším aktivitám, dohodnite si pre istotu aj. Medzinárodný vodičský preukaz Ak si plánujete prenajať na mieste auto, a krajinu prejsť krížom krážom, zistite si, aký doklad budete k riadeniu potrebovať.
Čtěte více