Poistenie COVID-19

Poistenie storna zájazdu vrátane prípadov súvisiacich s COVID-19 stojí za to. Získate plnú podporu na cestu do zahraničia. Poistíte sa bezpečne proti riziku pozitívneho testu na koronavírus pred odletom. Poisťovňa vráti peniaze za zrušenie dovolenky. Poistka toho ale dokáže ešte viac. Ak nastanú problémy počas cesty, pokryjeme nielen výdavky za vynútenú karanténu v destinácii, ale aj napríklad predĺžené parkovanie automobilu na letisku. A tak môžete v kľude objednávať dovolenku a prenechať starosti poisťovni.

Čtěte více

Cestovanie s deťmi
Rodičovstvo je krásna vec a ešte krajšie je v dieťati zanechať od útleho veku spomienky na rodinou dovolenku, fotografie prvých krôčikov do mora, alebo vystrašený plač zo stretnutí s prvou vlnou sú na nezaplatenie. A ako to vyzerá, keď sa rozhodnete cestovať v lietadle s vaším drobčekom? V našom článku sa dozviete základné, napriek tomu najdôležitejšie informácie. Cestovanie lietadlom s kočíkom Veľkou výhodou je, že rodiny s deťmi bývajú manipulujú prednostne.
Čtěte více
Batožina do lietadla - váha a rozmery
Ideálne batožinu podľa jednotlivých aeroliniek Ako je známe, aj batožinu majú uši. Aerolinky je za ne vedia poriadne vyťahať, ak nespĺňajú dané parametre. Aké to sú? Každá aerolinka má na batožinu vlastné meter. S výhľadom na všetko to hľadanie a overovanie to má mnohý cestovateľ rovnú chuť to zabaliť. To by bola samozrejme škoda. Preto sme pre vás pripravili prehľadnú tabuľku, v ktorej ľahko zistíte, do čoho si zabaliť podľa toho, s kým a kam letíte.
Čtěte více
Kontakty

Česká Republika Travel agency WEB SHOP FLY a.s. Ďáblická 902/2j 182 00 Praha 8 - Ďáblice Czech Republic +420 222 266 966 Spoločnosť WEB SHOP FLY a.s. je pod spisovou vložkou B 21086 vedená na Mestskom súde v Prahe. IČ: 045 91 399 DIČ: CZ04591399 Slovensko Travel agency WEB SHOP FLY, s.r.o. Námestie sv. Egídia 95 058 01 Poprad Slovakia +421 553 217 777 Spoločnosť WEB SHOP FLY, s.r.o. je pod spisovou vložkou 33964/P vedená na Okresnom súde Prešov.

Čtěte více

Rady pred odletom – parkovanie, odbavovanie
Láka Vás vysnívaná dovolenka niekde v exotike a jediným možným spojom je lietadlo? Prevláda vo Vás neistota pri odbavovaní na letisku ako toľko očakávaný odpočinok na pláži? My vám postup vybavovania cestujúcich priblížime. V prvom rade je dôležité zbaliť si na cestu svoje potrebné veci, medzi ne patria platné doklady (cestovný pas, občiansky preukaz, kartička cestovného poistenia), lieky, ktoré užívate, víza, ak cestujete aj s deťmi, aj oni musia mať svoje cestovné doklady.
Čtěte více
Garancia úhrady leteniek

Základné garancia ZADARMO V prípade práva na plnenie garancie bez príplatku vám bude vrátená suma, ktorá zodpovedá cene zaplatenej v deň nákupu za nepreletené lety. Garancia PLUS Priplaťte si 4,00 EUR za každého pasažiera a v prípade, že z objektívnych dôvodov nestihnete prestúpiť na ďalší let, tak Vám bez ďalších nákladov v rámci Garancia PLUS zaistíme nárhadní spoj a postaráme sa o Vás. Kedy je možné uplatniť záruku V prípade, že dôjde k zmene termínu letu, k jeho meškanie alebo zrušenie leteckou spoločnosťou z iných dôvodov ako vyššej moci (pozri nižšie), vy kvôli tomu nestihnete nadväzujúce rokov a letecká spoločnosť vám nebude schopná ponúknuť alternatívne rokov.

Čtěte více

Ako ďalej postupovať, keď mám letenku

Rezervácia leteniek je hotová a zaplatená. Elektronická letenka Vám príde obratom. V prípade nízkonákladovej aerolinky Vám letecká spoločnosť zašle itinerár s rezervačným kódom. Ako ďalej postupovať? Odbavenie Pred letom je nutné urobiť odbavenie a obdržať tak palubnú vstupenku, na základe ktorej vás pustia do lietadla. Odbavenie je možné urobiť online alebo na letisku. U niektorých spoločností býva odbavenie na letisku spoplatnené, odporúčame preto overiť podmienky odbavenia priamo u dopravcu, s ktorým letíte.

Čtěte více

Ako prežiť prestup

Dlhý prestup a spanie na letisku nemusí byť nočná mora, ale naopak splnený sen. Viete, ako si zariadite výlet zadarmo počas prestupu v Singapure alebo nocľah vo futuristickej spacej búdke? Osvojte si tipy, vďaka ktorým sa na prestupy začnete pozerať ako na nové příležitosti. Preskúmajte možnosti letiska Letisko v San Franciscu, Amsterdame a Paríži majú vlastné múzeum. Texaský Austin zostáva verný svojmu bohémskemu duchu a usporadúva koncerty zdarma priamo na letisku.

Čtěte více

Jet lag a ako na neho

Je pre telo náročnejší let na východ alebo na západ? Prečo sa vyhnúť nočným letom? Jet lag, alebo tiež pásmová choroba – strašiak každého, kto letí na dlhú vzdialenosť a nechce byť ako telo bez duše polovicu svojej dovolenky. Pásmová choroba vás môže potrápiť nespavosťou, únavou, bolesťami hlavy, žaludočnými nevoľnosťami alebo podráždením. Prečo sa to deje a ako sa pred jet lagom čo najviac ochránite? Aby ste pásmovú chorobu zažili, musíte prekonať nejaké časové pásma.

Čtěte více

Obchodné podmienky

Radi si prečítate dobrý príbeh? Skúste naše obchodné a prepravné podmienky. Nevratné letenky rezervované online Storno poplatok spoločnosti WEB SHOP FLY a.s. je 490 Kč. Klientovi sa vracajú letecké poplatky po odčítaní storno poplatkov WEB SHOP FLY a.s. a poplatku za spracovanie refundácie. Vratné letenky rezervované online Storno poplatok tarifu podľa podmienok konkrétnej letenky. Storno poplatok spoločnosti WEB SHOP FLY a.s. je 1 500 Kč + príslušný poplatok za vystavenie letenky* Refundácia tax je 500 Kč = poplatok za spracovanie refundácie* Poplatky za zmeny a prevystavenie leteniek Poplatok leteckej spoločnosti podľa podmienok konkrétnej letenky.

Čtěte více

Súkromie

Úvod WEB SHOP FLY a.s. je IATA certifikovaná a akreditovaná česká cestovná kancelária s pobočkami na Slovensku. Pri svojej práci pri príprave Vaších leteniek spracováva Vaše osobné údaje – čiže informácie, ktoré môžu byť priamo alebo nepriamo spojené s konkrétnou osobou, napr. s vami. Pretože existuje teoretická možnosť, že by napríklad orgány štátnej moci, ako je súd alebo polícia, mohli nariadiť spojenie naších dát s ďalšími, čo by nakoniec mohlo viesť k odhaleniu vašeho mena a pod.

Čtěte více

Táto webová stránka používa cookies

Táto webová stránka spoločnosti WEB SHOP FLY používa cookies s cieľom zaistiť čo najlepší zážitok pri návšteve našich webových stránok a za účelom personalizácie obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií, analýze návštevnosti a pre zapamätanie prihlasovacích údaj, ktoré potom nieje nutné opakovane zadávať. Informácie o tom, ako náš web používate, zdieľame so svojimi partnermi pre sociálne média, inzerciu a analýzy. Partneri tieto údaje môžu zkombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré získali v dôsledku toho, že používate ich služby.

Čtěte více