Časté otázky

Rezervácia letenky Ako sa dozviem, že mám letenku rezervovanú? Po dokončení rezervácie vám najneskôr do 2 hodín príde potvrdzovací e-mail. Preto je potrebné vyplniť pri rezervácii e-mail, ktorý skutočne používate. Stále mi neprišiel potvrdzovací e-mail. Mám letenku rezervovanú? Skontrolujte v e-maile zložku sa Spamy a Hromadné. Pokiaľ ho nenájdete ani tam, kontaktujte hneď našu zákaznícku podporu na chatu alebo telefónu. Je možné, že pri zadávaní e-mailu došlo k preklepu a je potrebné ho opraviť.

Čtěte více

Travel Covid-19 Update a medzinárodné lety
Vážení cestovatelia, ako sa pripraviť na cestu proti koronavírusom? Tu je niekoľko bodov, ktoré vám pomôžu bezpečnejšie zvládnuť cestovanie, medzinárodné lety, dovolenky alebo služobné cesty počas pandémie COVID-19. Testovanie COVID-19 na letisku Václava Havla Spustili sme možnosť testovania na COVID-19 v bezprostrednej blízkosti letiska Václava Havla. Ponuka platí pre všetkých cestujúcich, ktorí majú plánovaný odlet alebo príletový prílet z/do Prahy a je potrebné ich otestovať. Spoločnosť K2 Pharm Technology v súčasnosti vykonáva tieto PCR a testy antigénu poskytujú testovanie na GoParking Letisko Praha Ruzyně pre kancelárie našich cestovných klientov.
Čtěte více
Táto webová stránka používa cookies

Táto webová stránka spoločnosti WEB SHOP FLY používa cookies s cieľom zaistiť čo najlepší zážitok pri návšteve našich webových stránok a za účelom personalizácie obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií, analýze návštevnosti a pre zapamätanie prihlasovacích údaj, ktoré potom nieje nutné opakovane zadávať. Informácie o tom, ako náš web používate, zdieľame so svojimi partnermi pre sociálne média, inzerciu a analýzy. Partneri tieto údaje môžu zkombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré získali v dôsledku toho, že používate ich služby.

Čtěte více

Ako si šikovne zbaliť na cestu
Prázdniny majú byť zábavné, pred odchodom si vytvorte harmonogram vecí, ktoré musíte ešte urobiť a budete mať oveľa menej stresu. Zbaliť si chytro je najlepší spôsob, ako ušetriť miesto v batožine. K tomu vám pomôže vytvorenie zoznamu vecí, ktoré si chcete vziať sebou na dovolenku. Základom je batožina Taška, či kufor by mala byť univerzálna a ľahká, napriek tomu dostatočne veľká, aby pojala všetko, čo potrebujete. Zvážte nákup batožinu s veľkou zárukou - najmä ak ho plánujete používať častejšie.
Čtěte více
Poistenie COVID-19

Poistenie storna zájazdu vrátane prípadov súvisiacich s COVID-19 stojí za to. Získate plnú podporu na cestu do zahraničia. Poistíte sa bezpečne proti riziku pozitívneho testu na koronavírus pred odletom. Poisťovňa vráti peniaze za zrušenie dovolenky. Poistka toho ale dokáže ešte viac. Ak nastanú problémy počas cesty, pokryjeme nielen výdavky za vynútenú karanténu v destinácii, ale aj napríklad predĺžené parkovanie automobilu na letisku. A tak môžete v kľude objednávať dovolenku a prenechať starosti poisťovni.

Čtěte více

Cestovanie s deťmi
Rodičovstvo je krásna vec a ešte krajšie je v dieťati zanechať od útleho veku spomienky na rodinou dovolenku, fotografie prvých krôčikov do mora, alebo vystrašený plač zo stretnutí s prvou vlnou sú na nezaplatenie. A ako to vyzerá, keď sa rozhodnete cestovať v lietadle s vaším drobčekom? V našom článku sa dozviete základné, napriek tomu najdôležitejšie informácie. Cestovanie lietadlom s kočíkom Veľkou výhodou je, že rodiny s deťmi bývajú manipulujú prednostne.
Čtěte více
Batožina do lietadla - váha a rozmery
Ideálne batožinu podľa jednotlivých aeroliniek Ako je známe, aj batožinu majú uši. Aerolinky je za ne vedia poriadne vyťahať, ak nespĺňajú dané parametre. Aké to sú? Každá aerolinka má na batožinu vlastné meter. S výhľadom na všetko to hľadanie a overovanie to má mnohý cestovateľ rovnú chuť to zabaliť. To by bola samozrejme škoda. Preto sme pre vás pripravili prehľadnú tabuľku, v ktorej ľahko zistíte, do čoho si zabaliť podľa toho, s kým a kam letíte.
Čtěte více
Kontakty

Česká Republika Travel agency WEB SHOP FLY a.s. Ďáblická 902/2j 182 00 Praha 8 - Ďáblice Czech Republic +420 222 266 966 Spoločnosť WEB SHOP FLY a.s. je pod spisovou vložkou B 21086 vedená na Mestskom súde v Prahe. IČ: 045 91 399 DIČ: CZ04591399 Slovensko Travel agency WEB SHOP FLY, s.r.o. Námestie sv. Egídia 95 058 01 Poprad Slovakia +421 553 217 777 Spoločnosť WEB SHOP FLY, s.r.o. je pod spisovou vložkou 33964/P vedená na Okresnom súde Prešov.

Čtěte více

Rady pred odletom – parkovanie, odbavovanie
Láka Vás vysnívaná dovolenka niekde v exotike a jediným možným spojom je lietadlo? Prevláda vo Vás neistota pri odbavovaní na letisku ako toľko očakávaný odpočinok na pláži? My vám postup vybavovania cestujúcich priblížime. V prvom rade je dôležité zbaliť si na cestu svoje potrebné veci, medzi ne patria platné doklady (cestovný pas, občiansky preukaz, kartička cestovného poistenia), lieky, ktoré užívate, víza, ak cestujete aj s deťmi, aj oni musia mať svoje cestovné doklady.
Čtěte více
Garancia úhrady leteniek

Základné garancia ZADARMO V prípade práva na plnenie garancie bez príplatku vám bude vrátená suma, ktorá zodpovedá cene zaplatenej v deň nákupu za nepreletené lety. Garancia PLUS Priplaťte si 4,00 EUR za každého pasažiera a v prípade, že z objektívnych dôvodov nestihnete prestúpiť na ďalší let, tak Vám bez ďalších nákladov v rámci Garancia PLUS zaistíme nárhadní spoj a postaráme sa o Vás. Kedy je možné uplatniť záruku V prípade, že dôjde k zmene termínu letu, k jeho meškanie alebo zrušenie leteckou spoločnosťou z iných dôvodov ako vyššej moci (pozri nižšie), vy kvôli tomu nestihnete nadväzujúce rokov a letecká spoločnosť vám nebude schopná ponúknuť alternatívne rokov.

Čtěte více

Ako ďalej postupovať, keď mám letenku

Rezervácia leteniek je hotová a zaplatená. Elektronická letenka Vám príde obratom. V prípade nízkonákladovej aerolinky Vám letecká spoločnosť zašle itinerár s rezervačným kódom. Ako ďalej postupovať? Odbavenie Pred letom je nutné urobiť odbavenie a obdržať tak palubnú vstupenku, na základe ktorej vás pustia do lietadla. Odbavenie je možné urobiť online alebo na letisku. U niektorých spoločností býva odbavenie na letisku spoplatnené, odporúčame preto overiť podmienky odbavenia priamo u dopravcu, s ktorým letíte.

Čtěte více

Ako prežiť prestup

Dlhý prestup a spanie na letisku nemusí byť nočná mora, ale naopak splnený sen. Viete, ako si zariadite výlet zadarmo počas prestupu v Singapure alebo nocľah vo futuristickej spacej búdke? Osvojte si tipy, vďaka ktorým sa na prestupy začnete pozerať ako na nové příležitosti. Preskúmajte možnosti letiska Letisko v San Franciscu, Amsterdame a Paríži majú vlastné múzeum. Texaský Austin zostáva verný svojmu bohémskemu duchu a usporadúva koncerty zdarma priamo na letisku.

Čtěte více