Výhody registrácie u Flymeto
  1. Silný zákaznícky servis.
  2. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
  3. Generátor najlacnejších leteniek.
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 Predávajte vlastné zájazdy
 Pohodlné hľadanie
 Tvorte svoje itinerára
 500 miliónov letov do 10s
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

Riga (RIX)

Poznáte novú dominantu mesta Libava?

Tretí najväčší, krásne, lotyšské mesto Libava leží na pobreží Baltského mora. Začiatkom mesiaca novembri minulého roka tu bola slávnostne otvorená moderná koncertná hala Great Amber, ktorú rozhodne neprehliadnete! Budova Great Amber je natoľko výrazná, že sa ihneď stala novou dominantou modernej časti Libavá. Jej monolitický, kónický tvar, jej nezvyčajná, mierne skrútená konštrukcia je obalená priehľadnou fasádou nezvyklé, ale pritom veľmi zaujímavé jantárovej farby.

Najdôležitejšie architektonický prvok celého objektu Grand Concert Hall, v ktorej môže zasadnúť až 1000 návštevníkov naraz, tvorí betón. Okolo hlavnej sály sú miestnosti pre symfonický orchester, nájdete tu aj skúšobne a inštruktážne miestnosti miestnej hudobnej školy. Great Amber má rovnako komorné sála, baletné štúdio, dokonca aj experimentálne stage s foyer, bar a svoj hudobný klub.

Veľká koncertná sieň bude slúžiť aj pre organizovanie kongresov, výstav i recepcie. Sekcia nazvaná Civita Nova ponúka ďalších skvelých 2000 m2 pre organizovanie najrôznejších akcií.

Autorom tejto originálnej budovy Great Amber v Lotyšsku je architekt Volker Giencke z rakúskeho Grazu.

Great Amber určite stojí za návštevu, preto sa vydajte do Libavá a pozrite si nielen túto zaujímavú a krásnu budovu, ale aj mnoho ďalších zaujímavostí z okolia!

Lacné letenky do Lotyšska zarezervujte pohodlne online a užite si príjemný výlet do krásnej zeme!

Využite možnosti vymeniť gauč za deň či dva strávené práve tu, než vás vaša túlavé topánky zavedú do iných kútov sveta!Súvisiace články

Tagy

Kategórie