Výhody registrácie u Flymeto
  1. Garancia najlacnejšieho nákupu.
  2. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
  3. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
 Hovoríme vaším jazykom
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 500 miliónov letov do 10s
 Pohodlné hľadanie
 Tvorte svoje itinerára
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

Hilo (ITO)

Poznáte destináciu, kde sopky nikdy nespia?

Na Havaji je možné nájsť veľa odlišných vecí, každý si tu príde na svoje, či už sem cestuje za pralesom, plážami, lávovými pláňami, dokonca tu nájdete zasnežené vrcholky hôr. Najrozmanitejším ostrovom je Hawaii, čiže Big Island.

Jedným z hlavných turistických lákadiel na Big Islande je Hawaii Volcanoes National Park, kde objavíte doteraz činné sopky. Najvyšší, Mauna Loa, presahuje výšku 4000 m n.m. Návštevu Vulkanického parku začnite pri najrôznejších vyhliadkach. Napríklad Jaggar Museu ponúka nádherný výhľad na dymiaci kráter. Vyrazte sem skôr po zotmení, a v tejto dobe si vychutnajte ten najlepší pohľad na žiariaci kráter.

Vulkanický park ponúka aj veľa možností na prechádzky. Zvoľte napríklad trasu Kilauea Iki Trail, vydajte sa na cestu hustou džungľou. Pritom budete mať stále krásny výhľad na kráter.

Zídite tiež na dno tohto impozantného krátera a pokračujte až na čiernu lávovú pláň.

Nenechajte si ujsť ani trasu Chain of Craters Road, ktorá vedie okolo rôznych kráterov a cez lávovú krajinu smerom k moru. Láva vie vytvárať úžasný pohľad, zastavte sa na vyhliadkach, odkiaľ sa vám naskytnú nezabudnuteľné výhľady na krajinu.

Na ostrove je aj niekoľko miest, kde uvidíte prúdiacú horúcu lávu.

Lacné letenky na Havaj zakúpite lacno, na nič nečakajte a vydajte sa v ústrety dobrodružstvu! Neopakovateľné zážitky zažijete iba ak sa k nim odhodláte, chyťte šancu za pačesy a zarezervujte si letenky cez oceán za jedinečné ceny. Spoznajte viac, než ostatní a užite si perfektnú poznávaciu dovolenku podľa svojho gusta!

Populárne kombinácie letovSúvisiace články

Kategórie