Výhody registrácie u Flymeto
  1. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
  2. Garancia najlacnejšieho nákupu.
  3. Hľadáme nové možnosti poznania prostredníctvom cestovania.
 Hovoríme vaším jazykom
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 500 miliónov letov do 10s
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 Tvorte svoje itinerára
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

Bonaire (BON)

Potápanie je lákavým koníčkom

Bonaire láka turistov a návštevníkov na jednu z najlepších potápačských lokalít na zemi. Krásy tohto podmorského sveta okolo ostrova sa inej lokalite rozhodne nevyrovnajú. Krištáľovo čistá voda a jednoduchý prístup k potápanie ocenia všetci nadšenci potápania, navyše vynikajúce miestnej kuchyne a mierumilovný ľud urobia z vášho pobytu rozprávkovú dovolenku.

Bonaire je jedným zo skupiny ostrovov Holandských Antíl a k návšteve kratšia ako 90 dní nebudete potrebovať ani vízum, postačí vám iba spiatočná letenka a pas platný ešte pol roka po plánovanom odlete z ostrova.

Celoročné leto s priemernou teplotou 28 ° C a slnko tu svieti až 12 hodín denne - ostrov sa pýši prekrásnou prírodou na súši i pod morskou hladinou, na túto exkluzívnu destináciu nedajú dopustiť predovšetkým milovníci vodných športov.

Jedna z najobľúbenejších miestnych lokalít pre potápanie je Sorobon beach. Pláž je chránená veľkým zálivom s pozvoľným piesočnatým vstupom do mora, ktorý vzápätí striedajú koralové útesy.

Juhozápad Bonaire sľubuje po celý rok ideálne podmienky pre obľúbený kitesurfing, zázemie pre tento šport tu nájdu profesionálne kitesurfaři aj začiatočníci, ktorým pomôžu inštruktori. Sú tu aj požičovne lodí a surfov, vyjdite si na Klein Bonaire a usporiadajte si skvelý piknik pri zapadajúcom slnku.

Sever ostrova potom ukrýva najstarší prírodnú rezerváciu Holandských Antíl - park nesúci názov Washington Slaagbai. Tvoria ho dve bývalé plantáže, ale nájdete tu dokonca aj múzeum ostrovné fauny i flóry a dozviete sa o histórii Bonaire. V parku uvidíte aj papagáje či plameniakmi.

Nezabudnite na tejto dovolenke ochutnať miestne likér Caduschy.

Neseďte doma, urobte si letnú dovolenku už teraz zjari a užívajte si dni plné slnka a vodných športov. zakúpte u nás ešte dnes!Súvisiace články

Kategórie