Výhody registrácie u Flymeto
  1. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
  2. Generátor najlacnejších leteniek.
  3. Garancia najlacnejšieho nákupu.
 500 miliónov letov do 10s
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Tvorte svoje itinerára
 Predávajte vlastné zájazdy
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

(Európa)

Poistenie COVID-19

Poistenie storna zájazdu vrátane prípadov súvisiacich s COVID-19 stojí za to. Získate plnú podporu na cestu do zahraničia. Poistíte sa bezpečne proti riziku pozitívneho testu na koronavírus pred odletom. Poisťovňa vráti peniaze za zrušenie dovolenky. Poistka toho ale dokáže ešte viac. Ak nastanú problémy počas cesty, pokryjeme nielen výdavky za vynútenú karanténu v destinácii, ale aj napríklad predĺžené parkovanie automobilu na letisku. A tak môžete v kľude objednávať dovolenku a prenechať starosti poisťovni.

Základné informácie

Poistenie je možné dohodnúť len, ak objednáte letenku, hotel alebo obe služby. Máme pripravené dve varianty. Prvá kryje cestovné náklady do 100% ceny zájazdu. Druhá, lacnejší varianta je s 20% spoluúčasťou.

Poistenie storna - všetky krytie vzniknutých nákladov do dohodnutej výšky ceny objednávky

  • Istota vrátenia peňazí pre prípad pozitívneho testu na COVID-19
  • Úhrady liečebné náklady v cieľovej destinácii súvisiace s COVID-19

Poistenie storna - krytie do 80% dohodnutej výšky ceny objednávky

  • 20% spoluúčasť
  • Istota vrátenia peňazí pre prípad pozitívneho testu na COVID-19
  • Úhrady liečebné náklady v cieľovej destinácii súvisiace s COVID-19

Ceny poistného

Ceny poistného sú uvedené v EUR.

Limit poistného plnenia v EUR pre jednu poistenú osobuPoistné storno cesty na osobu 80%Poistné storno cesty na osobu 100%
1991115
3991519
5991927
7992739
1 1993955
1 9996791
3 199107147

Príklad: Objednávka zahŕňa hotel + letenky pre 4 osoby, celková cena zájazdu 1 596 EUR. Pri stopercentnom krytiu zaplatíte na poistnom 19 * 4, teda 76 EUR.

Často kladené otázky

Čo je presne poistenie COVID-19?

Poistenie COVID-19 je poistná zmluva, ktorú možno dojednať počas online objednávky letenky do zahraničia alebo ubytovanie v zahraničí. Poistka zahŕňa: poistenie storna cesty, poistenie nevyužitej dovolenky, poistenie prerušenia cesty a poistenie pre prípad neuskutočnenia zájazdu.

Ako poistíte svoju dovolenku proti riziku covidu?

Počas online nákupu letenky či ubytovania zaškrtnite pred odoslaním objednávky variant poistenia storna. Zvoľte si mieru spolúčasti, ktorá vám vyhovuje.

Poistná zmluva tak vzniká v okamihu prijatia online objednávky letu alebo pobytu.

Mám poistenú celú rodinu a jeden ochorie. Platí poistka pre všetkých?

Poistenie storna celého zájazdu platí aj pre celú rodinu, ak aspoň jeden člen bude mať pozitívny test. Toto platí aj pre vzťah druh, družka.

Prípad služobné cesty, pôjdu ak 2 a jeden nemôže, uzná sa storno aj druhému.

Pre ostatné väčšie skupiny, ktoré nemajú rodinné väzby, môže storno uplatniť iba pozitívne člen skupiny, pretože ostatné môžu vycestovať.

Po dohodnutie poistenia krajiny náhle zmení podmienky vstupu

Ak si zabezpečíte poistenie v čase, kedy neplatí zákaz vstupu do cieľovej krajiny, storno poistenie si môžete uplatniť aj v deň Vášho odletu, v ktorom cieľová krajina vstup zakáže.

Potrebujete pomoc?

Asistenčná služba Generali Česká pojišťovna a.s. je Vám k dispozícii 24 hodín denne. Kontaktné spojenie na asistenčnú službu: Europ Assistance, s.r.o., tel .: +420 221 586 675, fax: +420 221 586 100, e-mail: medical@europ-assistance.cz

Informácie pred uzavretím zmluvy

Rozsah dohodnutého poistenia stanoví poistná zmluva.

Správcom Vašich osobných údajov je Generali Česká pojišťovna a.s., IČO 452 72 956, so sídlom Spálená 75/16, Nové Město, 110 00 Praha 1.

Spoločnosť WEB SHOP FLY a.s. je sprostredkovateľom poistenia na základe zmluvného vzťahu so spoločnosťou Generali Česká pojišťovna a.s.

Generali Poisťovňa, a. s., Lamačská cesta 3/A 841 04 Bratislava je ve stejném konsorciu Generali Group, jako její sesterská společnost v ČR, ktorá je aj poisťovateľom.

Za spoločnosť WEB SHOP FLY Vám prajeme hlavne pevné zdravie v týchto ťažkých dňoch a veríme, že situáciu spoločne ohľaduplne zvládneme!Súvisiace články