Výhody registrácie u Flymeto
  1. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
  2. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
  3. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
 Pohodlné hľadanie
 Predávajte vlastné zájazdy
 Tvorte svoje itinerára
 500 miliónov letov do 10s
 Hovoríme vaším jazykom
Letenky
Odkiaľ

Bratislava (BTS)   Budapest (BUD)

Kam

Hamburg (HAM)

Pobrežie Baltského mora nemusí slúžiť len na kúpanie

Pre všetky zvedavé a akčné turistov, ktorí radi trávia dovolenku na pobreží Baltského mora, bude návšteva niekoľkokrát oceneného Hansa Parku v kúpeľoch Sierksdorf v Lübecku zálive príjemným spestrením téhle dovolenky.

Hansa Park je jediný nemecký rodinný, tematický park pri mori s dokonalým kontrastom prírody, parku, história a parádnych atrakcií.

Hansa Park ponúka more zábavy, napätie, vzrušenie a dobrodružstvo.

Čaká tu na vás cez 125 jedinečných atrakcií, kde si dostatok zábavy užije celá rodina aj v niekoľkých dňoch. Nájdete tu na 35 kolotočov, prekrásne zinscenované tematické svety, napr. Krajiny Vikingov alebo krajiny detí. Patrí sem aj atrakcie pre pevné nervy, pre milovníkov vody “Super Splash”, jedinečná “Hanza v Európe” alebo mimoriadne odvážne živé šou aj kaskadérská predstavenie.

Absolútnym vrcholom pre malé zvedavé objaviteľa bude raj hier. Deti tu môžu preskúmavať jaskyne, hojdať sa na líniách alebo vyvádzať medzi stromami. V novom nórskom svete povesťou malí návštevníci radi odhalí mnohé tajomstvá ríše trollov.

Každá atrakcie pre vás bude zábavou, vyskúšajte ich všetky!

Urobte radosť deťom za vysvedčenie a vezmite ich v lete na poriadnu porciu zábavy!

Za morom nemusíte jazdiť ďaleko, vydajte sa letecky k našim susedom a prežite bezchybné prázdniny.

V predchádzajúcich článkoch som pre vás pripravili ďalšie tipy na skvelé a jedinečné zábavné parky a centrá, zaraďte budúci rok do svojho cestovateľského itinerára práve tieto zábavné atrakcie a naštartujte svoje telo nutnou dávkou dobrodružstva a adrenalínu!

Letenky do Hamburgu zarezervujte online s dostatočným predstihom, najlacnejšie letenky do Nemecka zakúpite iba u nás!

Priama linka z Prahy i Ostravy vám zaistí pohodlnú prepravu bez nutnosti prestupu, presvedčte sa sami o kvalite služieb v lietadle!Súvisiace články

Tagy

Kategórie