Výhody registrácie u Flymeto
  1. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
  2. Hľadáme nové možnosti poznania prostredníctvom cestovania.
  3. Garancia najlacnejšieho nákupu.
 500 miliónov letov do 10s
 Hovoríme vaším jazykom
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Pohodlné hľadanie
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

Faro (FAO)

Plánujete letnú dovolenku? Máme ďalší skvelý tip!

Turisticky preslávená časť Portugalska ukrýva nádherné pláže, stále teplé počasie, báječnú portugalskú kuchyňu i tajomné zákutia.

Vydajte sa tento rok do Algarve kvôli presláveným plážam tiahnucich sa po celom južnom pobreží, ktoré sú doplnené prekrásnymi pieskovcovými útesmi. Ak sa stane, že nesvieti slnko, teplota napriek tomu neklesne pod príjemných 30 ° C.

Algarve je veľmi turisticky preslávené, ale nájdete tu aj tajomná zákutia na pobreží i skvostné plážičky, kde si budete pripadať ako v raji a o súkromí tu nie je núdza.

Centrom Algarve je mesto Faro, kde sa nachádza aj medzinárodné letisko. Ak máte radi bujarú zábavu a nočný život, množstvo miestnych diskoték vám dopraje veľa zábavy po celú noc až do slnečného rána.

Milovníkov histórie zláka historický stred mesta obohnaný pôvodnými hradbami z 9. stor. s najvýznamnejšou pamiatkou - mestskú katedrálou. Naproti nej potom stojí biskupský palác z 18. stor., Ktorý je tiež nádhernou architektonickú podívanou. Veľmi významný je kostol Nossa Senhora vnútri zdobený drevenými, pozlátenými sochami a dekoráciami.

Ako prístavné mesto sa tiež smie chváliť svojim námorným múzeom s expozíciou makiet lodí a galeon, nachádza sa neďaleko námestia F. Gomesa.

Za skvelým oddychom vyrazte do Albufeiry, blízko tohto mesta sa nachádza preslávené pláže Praia de Balaia, Praia de Maria Luisa a mnohé ďalšie.

Pripravte si dovolenku, na ktorú len tak nezabudnete, pozrite si pamiatky, prežite prebdenej noci v kluboch a baroch, sloníča sa na plážach, ale najskôr si ešte teraz rezervujte lacné letenky a ušetrite veľa peňazí, ktoré potom iste využijete na oveľa lepšie strávené prázdniny v Portugalsku. Rezervovať si môžete z pohodlia domova a tešiť sa na senzačný dovolenku v raji.Súvisiace články

Tagy

Kategórie