Výhody registrácie u Flymeto
  1. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
  2. Silný zákaznícky servis.
  3. Hľadáme nové možnosti poznania prostredníctvom cestovania.
 Pohodlné hľadanie
 Hovoríme vaším jazykom
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 500 miliónov letov do 10s
 Tvorte svoje itinerára
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

Kuala Lumpur (KUL)

Petronas Sepang Racing tím mieri za väčším úspechom na krídlach Flymeto

Cestovateľský portál Flymeto pokračuje ako náš oficiálny partner už druhý rok po sebe. Malajský pretekársky tím oznamuje, že bude pokračovať spolupráca s cestovateľským portálom Flymeto. Už v roku 2020 sa Flymeto stalo oficiálnym partnerom a bude tomu tak aj v sezóne 2021 a to vo všetkých troch kategóriách.

Na motocykloch Petronas SRT s logom Flymeto budú pretekať Franco Morbidelli a Valentino Rossi v MotoGP, Xavi Vierge a Jake Dixon v Moto2. V Moto3 potom John McPhee a Darryn. Tím a celá posádka budú využívať služby patentovaného online vyhľadávače Flymeto pre presun celého tímu, vybavenie, a to od závodu k závodu.

O spoločnosti Flymeto

Za pomerne krátku dobu od svojho založenia v roku 2019 vyvinula spoločnosť Flymeto svoje patentované riešenie pre online vyhľadávanie, ktoré dokáže prehľadať viac ako 2 miliardy konkrétnych letov za tri sekundy, a nájsť optimálne letové trasy s čo najkratšou dobou cesty.

V roku 2020 spoločnosť Flymeto ako súčasť skupiny WEB SHOP FLY pridala do svojho online vyhľadávače tiež možnosti vyhľadanie hotelov.

Razlan Razali, vedúci tímu: S potešením oznamujeme rozšírenie podpory od spoločnosti Flymeto pre Petronas Sepang Racing Team. V minulom roku sa nám podarilo dosiahnuť niekoľko veľkých úspechov a dúfame, že budeme schopní spolupracovať, aby sme v tejto sezóne 2021 dosiahli ešte větších.

Petr Feigl, generálny riaditeľ spoločnosti Flymeto: Je nám cťou byť druhým rokom súčasťou tímu Petronas Sepang Racing Team. Naša spolupráca bude ešte užšie a dúfame, že FLYMETO.COM prinesie Petronas Sepang Racing tímu veľkú podporu v cestovných službách. Tešíme sa na spoločné dosiahnutie našich cieľov. Poďme sa znovu pripraviť na túto báječnú jízdu.