Výhody registrácie u Flymeto
  1. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
  2. Hľadáme nové možnosti poznania prostredníctvom cestovania.
  3. Silný zákaznícky servis.
 Hovoríme vaším jazykom
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Pohodlné hľadanie
 Tvorte svoje itinerára
 500 miliónov letov do 10s
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

Langkawi (LGK)

Ostrov legiend, ideálne miesto, kde požiadať svoju milovanú o ruku ...

Približne 30 km od pobrežia sa nachádza skvostné súostrovia Langkawi. Hlavný ostrov je obklopený niekoľkými ďalšími malými ostrovmi a ostrůvy. Ostrov Langkawi je nazývaný “Ostrovom legiend”. Podľa starej malajzijskej legendy sú ostrovy miestom odpočinku bájneho vtáka Garuda, ktorý na svojich krídlach nosil boha Višnu. Zapôsobí na vás až takmer mystická krása týchto ostrovov.

Hlavný ostrov Palau Langkawi je skutočným snom milovníkov cestovania, svojou krásou je preslávený po celom svete. Zaslúžene patrí medzi niekoľko najatraktívnejších rekreačných stredísk s bezchybnými plážami a turistickými chodníkmi. Okrem luxusných hotelov tu nájdete aj staršie chrámy. Navštíviť môžete krokodíliu farmu, Batik village, ujsť si nenechajte veľké morské akvárium, vodopády a odpočinok zverte nádherným plážam, z ktorých tie najznámejšie sú na severe a na západe.

V hlavnom meste Kuah nájdete všetky vymoženosti civilizácie.

Najznámejšou pamiatkou na ostrove je hrobka princeznej Mahsuri. Doska z bieleho kameňa sem každoročne láka niekoľko tisícoviek turistov z celého sveta.

Podniknite výlety motorovým člnom po okolitých ostrovčekoch - “Island Hopping Tour”. Tento výlet bude patriť k vašim veľkým zážitkom, krása ostrovčekov je neskutočná a fotografie, ktoré tu kúpite, budú obdivovať nielen vaši známi. Výlety môžete využiť aj na kúpanie. Na niektorých z ostrovčekov celkom určite stretnete drzé opičky, buďte preto obozretní!

Medzi ďalšie ostrovy, ktoré stoja za návštevu, patrí Pulau Dyang Bunting, ktorý je preslávený nádherným rovnomenným sladkovodným jazerom. Jazero je obklopené početnými skalami a džungľou. Legenda hovorí, že tunajšie voda má čarovnú moc vyplniť bezdetným ženám ich túžbu po dieťati. Stačí sa vraj v jazere vykúpať.

Langkawi je tiež miestom výhodných nákupov - duty-free. Veľmi lacno tu nakúpite prírodné produkty a batiku.

Využite našu jedinečnú ponuku, letenky do Malajzie teraz za výnimočné ceny!Súvisiace články

Tagy

Kategórie