Výhody registrácie u Flymeto
  1. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
  2. Generátor najlacnejších leteniek.
  3. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
 500 miliónov letov do 10s
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 Pohodlné hľadanie
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Hovoríme vaším jazykom
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

(RMT)

Ostrov Huahine v Polynézii ponúkne šnorchlovanie s delfínmi

Ostrov Huahine je dokonalé miesto, kam môžete utiecť pred realitou, tu nájdete pokoj a pohodu a pritom vás budú po celú dovolenke príjemne hriať lúče slnka.

Francúzska Polynézia je vďaka skvelej viditeľnosti pod morskou hladinou tiež skvelým miestom pre potápačov. V prielivu Avapeihi dokonca môžete ako potápači pozorovať barakudy alebo útesové žralokmi. Na ostrove Moorea sa za najkrajším potápaním vydajte do Cookove zátoky a Opunohu. A práve na Markézách môžete šnorchlovať s delfínmi a Rurutu potom láka na potápanie s keporkaků, ktorí tu zastavujú v období od júla až do októbra.

Huahine si stále udržuje odstup od davov turistov, preto tu načerpáte novú energiu v pokojnej atmosfére. Navyše spoznáte krásnu a nepoškodené polynézsku prírodu, čisté more a nádherné pláže, kde nájdete dostatok súkromia.

Veľkou zvláštnosťou vo Francúzskej Polynézii je trochu zaujímavá tradícia, kedy sa tzv. “Mahu” - muži vydávajú za dievčatá, pritom sa jedná o kultúrnu a spoločenskú záležitosť, kedy rodina, ktorá má viac synov, urobí z jedného z nich práve spomínaného “mahu” .

Túto dovolenku vám spríjemní príjemná vôňa vanilky, ktorá sa tu pestuje ako jedna z hlavných plodín.

Ostrov Huahine je skvelé miesto pre začínajúcich potápačov, najlepším potápačským centrom je Manah Dive na pláži lemované palmami.

Rozhodne by ste na ostrove nemali vynechať prehliadku chrámov marae a ochutnávku miestnej gastronómie.

na Huahine rezervujte už teraz za akčnú cenu! Tu na vás čaká pravá exotika a vysnívaný pokoj. Dovolenka na vlastnú päsť nemusí byť už len vaším snom, pozrite sa do miest, kam sa nepozrie každý, spoznajte miestnych obyvateľov i ich kultúru a tradície a užite si perfektnú dovolenku!Súvisiace články

Kategórie