Výhody registrácie u Flymeto
  1. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
  2. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
  3. Silný zákaznícky servis.
 Hovoríme vaším jazykom
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 Predávajte vlastné zájazdy
 Tvorte svoje itinerára
 500 miliónov letov do 10s
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

Providenciales (PLS)

Oddýchnite si na North Caicos

North Caicos je druhým najväčším ostrovom súostrovia Turks a Caicos, zároveň je tiež označovaný záhradou Turks a Caicos. Môžete si tu užívať pokoja na tunajších prekrásnych plážach, alebo sa vydajte na výlet loďou či letecky.

Severné pobrežie je lemované hebkými piesočnými plážami, ktoré sa zvoľna zvažujú do lákavé azúrové lagúny. Tento ostrov má vyšší priemer zrážok, je preto celý pokrytý úrodnou pôdou, ktorú miestni využívajú na pestovanie paradajok, papáje, sladkých zemiakov, avokáda, atď.

Turisticky najlákavejšie je severné pobrežie ostrova, kde sa nachádza zástavby hotelov a penziónov poskytujúce ubytovanie. Vydajte sa na belostnú pláž Whitby, kde si môžete požičať vybavenie pre rôzne vodné športy, kajaky, potreby na šnorchlovanie alebo tiež bicykle.

Milovníci prírody, obzvlášť ornitológie, tu nájdu pravý raj pre svoje pozorovanie jednotlivých druhov operencov. Na North Caicos totiž žije druhá najväčšia populácia plameniakov ružových v celom Karibiku.

Časť ostrova spadá pod prírodnej rezervácii Caicos Nature Reserve, ktorú tvorí ostrovy North, Grand a East Caicos a je tak jedným z najväčších chránených území v karibskej oblasti.

Celá oblasť Karibiku je veľmi lákavým miestom na oddych a strávenie luxusnej dovolenky. Dovolenka letecky je tento rok skvelou voľbou, ako si odpočinúť od konania. Prežite viac než ostatní, doprajte si more, slnko a teplo na skvostných plážach, tu sa budete chcieť vrátiť!

Lacné letenky na North Caicos zakúpte aj online a ušetrite veľa peňazí! Pozvite svoju lásku na krásny pobyt do Karibiku!Súvisiace články

Kategórie