Výhody registrácie u Flymeto
  1. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
  2. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
  3. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Tvorte svoje itinerára
 Hovoríme vaším jazykom
 Predávajte vlastné zájazdy
 500 miliónov letov do 10s
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

Ljubljana (LJU)

Oddýchnite si a relaxujte v najlepších kúpeľoch Slovinska

Poďte sa s nami pozrieť, ktoré termály patria medzi tie najobľúbenejšie v Slovinksku.

Kúpele Moravske Toplice pri mestečku Murska Sobota sa pýši horúcimi prameňmi dosahujúca 72 ° C, ktoré boli objavené v 50. rokoch náhodou pri pokusných vrtoch pri hľadaní ropy. Ponukou týchto kúpeľov sú dlhé rady liečebných terapií, služieb a sprievodných programov. Uzavretý kúpeľný komplex zahŕňa 22 vnútorných i vonkajších bazénov s celkovou vodnou plochou 5 000 m2. Tunajšie raritou je tzv. “Čierna termálna voda”, ktorá je vysoko koncentrovaná, kalná, slaná a ľahko zapácha naftou.

Kúpele Lendava patrí medzi najnovšie kúpeľné zariadenia ležiace v tesnej blízkosti maďarských hraníc na severovýchode Slovinska. Liečivé minerálne pramene s vysokým obsahom parafínu je ideálna na liečbu reumatických ochorení, následkov popálenín, kožných problémov, gynekologických ochorení, pooperačných stavov a ochorení nervového systému. Návštevníkom je k dispozícii termálne kúpalisko s niekoľkými bazénmi s teplotou vody 28-38 ° C, vodné atrakcie, wellness centrum a ďalšie moderné služby sú samozrejmosťou.

Za zmienku stojí aj kúpele Ptuj. Samo rovnomenné mesto Ptuj je jedno z najstarších miest Slovinska. V rímskych dobách bývalo toto mesto regionálnym centrom a dodnes si zachovalo nádherný historický vzhľad.

Tunajšie kúpele preslávila termálna uhličitá voda o príjemnej teplote 39-54 ° C, ktorá vyviera z hĺbky 1 050 až 1 590 metrov. Má blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo, liečbu neurologických ochorení a na rehabilitáciu reumatických a degeneratívnych ochorení. Veľkou atrakciou je termálny park, kde nájdete 7 vonkajších a 6 vnútorných bazénov.

Letenky lacno do Slovinska zakúpite online z pohodlia domova, prežite skvelú dovolenku, kde si príjemne oddýchnete a načerpáte nové sily.Súvisiace články

Tagy

Kategórie