Výhody registrácie u Flymeto
  1. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
  2. Garancia najlacnejšieho nákupu.
  3. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
 Hovoríme vaším jazykom
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 500 miliónov letov do 10s
 Predávajte vlastné zájazdy
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

New York (NYC)

New York za nákupy i pamiatkami

Navštívte piate najľudnatejšie mesto sveta, prezývané Big Apple. Toto jablko sa vám rozhodne nikdy neželajú. Je centrom nakupovanie, kultúry, umenia, výskumu a jedla. Nájdete tu veľa úspešných divadiel, múzeí a galérií. Mnoho spoločností sveta sídli práve tu.

NY má veľmi teplá až horúce letá a snehové zimy. Miestni obyvatelia sú veľmi priateľskí a to aj voči cestovateľom. Držte sa základných cestovateľských pravidiel napr. Nechodiť samotní do odľahlých časti New Yorku v noci. Na oplátku uvidíte veľa nádherných pamiatok, prezrieť si môžete slávnej ulice, ktoré poznáte z mnohých filmov. New York je mestom mrakodrapov.

Nezabudnite v New Yorku navštíviť

Wall street a dolný Manhattan

Socha slobody- Okolo ktoré môžete plávať na lodi.

Charging bull- kde je napr. Krásny parlamentná Bowling greeen a obľúbenou “atrakciou” turistov je fotenie si selfie na semenníkoch býka.

China Town- Vás zaujme zaujímavým jedlom, lacnými odevmi a výtvor.

Malí Itálie- Je to mesto v meste, centrum výborného pitia a potravín, teda jídla.Můžete tu ochutnať talianske špeciality ako víno a sladkosti.

Malá Itálie- Mesto v meste. Tu môžete ochutnať výborné špeciality ako je talianske víno alebo sladkosti.

Ďalej stojí za návštevu Metropolitná opera, Empire State building. Môžete sa vypraviť na jazdu loďou či si pozrieť New York z helikoptéry.

New York mesto nákupov

Dámy bude zaujímať predovšetkým kde si nakúpiť lacno oblečenie podľa najnovších módnych trendov. Navštíviť New York a nenakupovať by bol hriech. Značkové oblečenie tu kúpite za menej ako polovicu ceny, ktorá je u nás bežná. Zabookujte si včas. Zľavy na vás čakajú. Je lepšie si stanoviť, či vyrážate za nákupy či za pamiatkami. Oboje za jeden deň nestihnete.Súvisiace články

Kategórie