Výhody registrácie u Flymeto
  1. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
  2. Generátor najlacnejších leteniek.
  3. Silný zákaznícky servis.
 Tvorte svoje itinerára
 500 miliónov letov do 10s
 Pohodlné hľadanie
 Hovoríme vaším jazykom
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

Bangkok (BKK)

Nevšedný dovolenka plná skvelých zážitkov, to je Pattaya!

Nepremeškajte jedinečnú ponuku na exkluzívnu dovolenku v ázijskom Las Vegas. Pattaya nikdy nespí, tu sa žije vo dne v noci. Hľadáte prvotriedne belostné pláže a azúrové more? Ak ste zaprisahaným športovci, čaká na vás dovolenka plná surfovanie, potápanie, golfu, motocyklových pretekov, dokonca aj bungee jumpingu.

O trochu menej náročným cestovateľom Pattaya ponúkne aj impozantné historické pamiatky v podobe prekrásnych chrámov.

Rozhodne by ste nemali vynechať Svätyňu pravdy, nachádza sa v blízkosti pláže Naklua, tyčí sa do výšky niekoľkých desiatok metrov a je celá z dreva. Výzdoba je kompletne ručne vyrezávaná, zaujímavosťou je, že v celej konštrukcii nie je jediný klinec.

Chcete si pozrieť svetové aj thajskej pamiatky na jednom mieste? Nezapoňte naštívit MiniSiam. V elegantnom parku si môžete prezrieť miniatúry všetkých slávnych thajských aj svetových stavieb.

Potápanie nie je nič pre vás? Aj bez šnorchla uvidíte podmorský život v miestnom akváriu v presklenné tuneli.

Po náročnom dni plného poznávanie, využite na relaxáciu ohromný aquapark, neďaleko neho je aj krokodília farma sa 60 000 krokodíly. Pokiaľ vám zostáva stále dosť energie, vyskúšajte let na padáku za loďou alebo napríklad návštevu múzea fliaš s expozíciou umeleckých diel vtěsnaných do sklenených fliaš; a Ripleyho múzeá rekordov a kuriozít.

Pre zvedavé nadšencov je blízko tiež slonie dediny. Hodinová prechádzka na slonoch s brodením v riečke patrí k “povinným” zážitkom z Thajska.

To pravé dobrodružstvo na vás čaká kúsok od Pattaya v pralese pohorí Khao Kheao. Na 26 platformách v korunách stromov, 3 kilometroch úzkych visutých lávok a lanových dráh sa môžete vžiť do role lietajúceho Gibbon. Adrenalínovú atrakciu číslo jedna nesmiete vynechať!

Večer prežite v miestnych baroch, kluboch alebo na jednej z niekoľkých travesti show.

Táto vaša dovolenka bude stáť za to.Súvisiace články

Tagy

Kategórie