Výhody registrácie u Flymeto
 1. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
 2. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
 3. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
 Tvorte svoje itinerára
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Hovoríme vaším jazykom
 Predávajte vlastné zájazdy
 Pohodlné hľadanie
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

New Orleans (MSY)

Barcelona - domov nekonečné stavby
Európa · Španielsko
Dec 12, 2021 4 min
Čtěte více
Ako si šikovne zbaliť na cestu
Prázdniny majú byť zábavné, pred odchodom si vytvorte harmonogram vecí, ktoré musíte ešte urobiť a budete mať oveľa menej stresu. Zbaliť si chytro je najlepší spôsob, ako ušetriť miesto v batožine. K tomu vám pomôže vytvorenie zoznamu vecí, ktoré si chcete vziať sebou na dovolenku. Základom je batožina Taška, či kufor by mala byť univerzálna a ľahká, napriek tomu dostatočne veľká, aby pojala všetko, čo potrebujete. Zvážte nákup batožinu s veľkou zárukou - najmä ak ho plánujete používať častejšie.
May 20, 2021 3 min
Čtěte více

Najsľubnejšie golfové lokality sveta

New Orleans začína byť miestom, s ktorým by golfoví hráči mali počítať. Môžete si zahrať na veľmi obľúbenom 18 jamkovom ihrisku Audubon Park , ktoré leží v parkovej štvrti v blízkosti zoo, a na 27jamkovom ihrisku Carter Plantation vzdialenom asi hodinu jazdy od mesta.

New Orleans - golf a mesto

Od apríla 2017 je tu navyše Bayou Oaks Golf Course . Zbrusu nové verejné golfové ihrisko je vybudované na troskách bývalého City Park Golf Course, ktoré zdevastoval hurikán Katrina. S príhodnú polohou v meste a krásnym výhľad môže byť toto ihrisko novým domovom Zurich Classic.

Mimo golfové ihrisko

Z golfového ihriska zamierte do Francúzskej štvrti (Franch Quarter). Bourbon Street, preslávená svojím nočným životom, je práve tu. Ak hľadáte niečo rovnako autentického, ale nie tak rušného, presuňte sa na French Street. Prechádzku si urobte tiež do reprezentatívne vilovej štvrti Garden District (kúsok od Audubon Park) alebo do susedstva Arts District (predtým Warehouse District), kde vyrástol rad útulných kaviarní a obchodov.

Tip: Carter Plantation a Audubon Park sú súčasťou siete Luisino 's Audubon Golf Trail , cez ktorý si možno nielen rezervovať hru na niektorom z 16 Luisianských golfových ihrísk, ale aj zaobstarať zážitkový balíček s výlety po okolitých pamiatkach.

New Orleans - Vydajte sa s nami na dovolenku
Hľadať

Ponúkame ešte lacnejšie letenky a ubytovanie ..

#Dejiny
Flymeto - Photoservice | istockphoto.com
Flymeto - Martin McCarthy | istockphoto.com
Flymeto - holgs | istockphoto.com
Flymeto - Jackson Sean Pavone Photo | istockphoto.com
Prečo vycestovať do Severnej Ameriky s nami?
 1. Garancia najlacnejšieho nákupu.
 2. Hľadáme nové možnosti poznania prostredníctvom cestovania.
 3. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
 1.5 miliónov hotelov do 10s Predávajte vlastné zájazdy Hovoríme vaším jazykom

Pobrežie Severného Írska - golf a príroda

Severné pobrežie Severného Írska vás počtom golfových klubov dokáže zamestnať na dlho. Po jeho dĺžke sú roztrúsené Castlerock Golf Club , [Ballyreagh Golf Course] 1, Rathmore Golf Club alebo Bushfoot Golf Club . Ihrisko Portstewart Golf Club v roku 2017 po prvýkrát hostí Dubai Duty Free Irish Open a ihrisko Royal Portrush Golf Club sa pripravuje na Open Championship 2019.

Pobrežie Severného Írska - mimo golfové ihrisko

Golfové ihriská ideálne zapadajú do malebných scenérií pobreží, kde svieža zelená tráva kontrastuje s modrou oceánu. Vydajte sa na trek a nasmerujte svoje kroky k dvom tunajším zaujímavostiam. Po prvé Obrovmu chodníku (Giant 's Causeway), pozoruhodnému varhanovitě stupňovanému pobreží vzniknutému vulkanickou činnosťou. Po druhé ľahko adrenalínovému 20 dlhému a 30 vysokému lanovým mosta Carrick-a-Rede Rope Bridge , ktorý spája ostrov Carrickarede s pevninou a sľubuje skvelé fotky a výhľad.

Tip: Ak si k hre vyberiete Royal Portrush alebo Portstewart, ubytujte sa v neďalekom Bushmills. Ako už názov napovedá, budete v domovine svetoznáme whisky. Ochutnať ju môžete napríklad pri prehliadke destilérie Old Bushmills Distillery.

Indianapolis - golf a šport

Indianapolis ako by bolo postavené na golfových ihriskách. V meste a jeho okolí ich nájdete takmer dvadsať. Prečo ale chodiť ďaleko, keď legendárny Brickyard Crossing je priamo v meste. Ihrisko je súčasťou druhého najstaršieho doteraz používaného pretekárskeho okruhu Indianapolis Motor Speedway. V jeho okolí potom nájdete verejná aj súkromná ihrisko, napríklad Woodstock Country Club , Thatcher Golf Course , Eagle Hill Driving Range a ďalšie.

Indianapolis - mimo golfové ihrisko

Indianapolis je 14. najväčšie mesto USA, napriek tomu nemusíte zľavovať zo svojich požiadaviek na pokojnú dovolenku. Skúste romantickú prechádzku pozdĺž kanála, ktorý sa tiahne tunajším centrom, alebo majestátnymi záhradami Coxhall Gardens. Tunajšie Eagle Creek Park patrí k najväčším mestským parkom v štáte a požičať si tu môžete vodný bicykel, loďku, kanoe a ďalšie vybavenie k plavbe po iskrivých vodách.

Samozrejme by ste nemali zabudnúť návštevu pretekárskeho okruhu. Pokiaľ už nekúpite lístok na miestnu preteky, nazrite do ich histórie prostredníctvom múzea .

New Orleans - Vydajte sa s nami na dovolenku
Hľadať

Ponúkame ešte lacnejšie letenky a ubytovanie ..

#Dejiny
Flymeto - grafxart8888 | istockphoto.com
Flymeto - alexeys | istockphoto.com
Flymeto - csfotoimages, | istockphoto.com
Flymeto - Ronald Zeytoonian | istockphoto.com
Prečo vycestovať do Severnej Ameriky s nami?
 1. Garancia najlacnejšieho nákupu.
 2. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
 3. Silný zákaznícky servis.
 Predávajte vlastné zájazdy Zdieľajte ponuky s priateľmi Tvorte svoje itinerára

Kolombo - golf a pláže

Vitajte na Srí Lanke. Aj tu si zahráte golf, a to v jej rôznych kútoch. Ihrisko Royal Colombo Golf Club je napriek tomu potrebné spomenúť. Jednak preto, že je príhodne umiestnené v hlavnom meste, jednak preto, že ním prechádza vlak. Tahle rarita môže byť pre jedného lákadlom, iného odradí povzbudzovanie pasažierov prechádzajúcich okolo jamiek. Napriek tomu ho skúste. Porovnať ho potom môžete s Waters Edge Golf Clubom , ktorý nájdete si pol hodiny jazdy z mesta.

Kolombo - mimo golfové ihrisko

Kolombo je rušné a exotické mesto, ktoré nie každému musí voňať. Za pokojom a belostnými plážami musíte vyraziť kúsok ďalej. Rovnako ako za najvýznamnejšími pamiatkami, ktoré sú hlavne vo vnútrozemí. Ušetrite si hľadanie a prečítajte si dôkladný cestopis cestovateľky Lucie Radové, ktorá takmer celú Srí Lanku prešla v prenajatom tuk-tuku. Poradí vám, kde sú tie najlepšie pláže, ktorým pamiatkam sa vyhnúť a prečo a ako si požičať tuk-tuk.

Nullarbor - golf a dobrodružstvo

Nullarbor Links je jedným slovom unikátny a vytrhne vás zo stereotypu dokonale upravených trávnikov. Ide o oficiálne najdlhší ihrisko na svete, ktorého 18 jamiek (72 parov) je rozprestretých na ploche Nullarborských plání. Jamky sú rozmiestnené v rôznych mestách od Západnej Austrálie po južné pobrežie, prvý od poslednej delí vzdialenosť 1 365 km a rozdiel jedného časového pásma. Bežné koleso na vašom golfovom ihrisku vám zaberie približne 4 hodiny, na Nullarbor Links si vyhraďte niekoľko dní.

New Orleans - Vydajte sa s nami na dovolenku
Hľadať

Ponúkame ešte lacnejšie letenky a ubytovanie ..

#Dejiny
Flymeto - Aitormmfoto | istockphoto.com
Flymeto - alxpin | istockphoto.com
Flymeto - Totajla | istockphoto.com
Flymeto - surangaw | istockphoto.com
Prečo vycestovať do Severnej Ameriky s nami?
 1. Silný zákaznícky servis.
 2. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
 3. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
 Pohodlné hľadanie Hovoríme vaším jazykom 1.5 miliónov hotelov do 10s
istockphoto.com

Nullarbor - mimo golfové ihrisko

Prijať výzvu Nullarbor Links znamená vydať sa na road trip po krajine tak autentickej, ako len Austrália dokáže ponúknuť. Mimo green vás totiž čaká len piesok, prach, kríkové remízky, otvorená cesty a miestami pobreží s úžasným výhľadom. K tomu patrí miestnej kuchyne a príbehy ostatných cestovateľov, ktorých stretnete po ceste. Len pozor na klokany a ťavy pri ceste.

Populárne kombinácie letovSúvisiace články