Výhody registrácie u Flymeto
  1. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
  2. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
  3. Generátor najlacnejších leteniek.
 500 miliónov letov do 10s
 Pohodlné hľadanie
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 Tvorte svoje itinerára
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

(Európa)

Najlepšie veci na svete sú zážitky a poznanie

Chystáte sa na dovolenku či len na poznávacie víkend do zahraničia? Túžite navštíviť susedné krajiny, alebo ostrov v ďalekých končinách?

Ponuky cestovných kancelárii sú pre vás nevýhodné, nezaujímavé, obmedzené? Cestovné kancelárie lákajú na komfort, človek nenesie tiaž zodpovednosti a nemusí dopredu nič plánovať.

Pred cestou na “vlastnú päsť” si rozhodne prečítajte informácie o danej krajine a mieste, kde mienite nejaký čas zdržiavať. Cenné rady získate v tlačených sprievodcoch, časopisoch, na weboch osobných skúseností cestovateľov, ktoré danú oblasť navštívili, vďaka ktorým sa môžete vyhnúť nepríjemnostiam spojených s cestou, vyvarovať sa chýb, a svoju cestu si môžete lepšie naplánovať.

Najdôležitejším faktorom pri nezávislom cestovanie je cena, teda ako čo najviac ušetriť, a pritom zažiť to najlepšie, čo vás čaká. Individuálnym plánovaním s predstihom aspoň 1 mesiac dopredu a viac, zakúpite letenky často o dosť lacnejšie.

Ušetriť sa dá dokonca aj na vhodne zvolenom type ubytovania a stravy, pár nocí v kempe, penzióne, apod., Vás rozhodne vyjde lacnejšie, ako pobyt v hoteli s all inclusive.

Najlepšie na individuálnom cestovanie je väčšie dobrodružstvo, možnosť poznania tamojších obyvateľov, pozrieť sa do miest, kde sa s cestovnou agentúrou nedostanete. Avšak na také cestovanie musíte mať povahu, nie každý sa dokáže dorozumieť cudzou rečou, ak zmeškáte lietadlo, alebo je let zrušený, musíte počítať so zakúpením novej letenky, preto je vždy lepšie mať na účte finančnú rezervu, nech sa stane čokoľvek.

Rodeného cestovateľov s túžbou po poznaní niečoho úplne nového však nič nezastaví.

Prečo sa podriaďovať davu v zakúpenom zájazdu cez súkromnú cestovnú agentúru, navštevovať presne dané pamiatky, nutne sa váľať na pláži, keď váš cestovateľský duch túži po výšľapu na tú skvostnú horu, dať si výborný obed v tej zapadnutej, výborné reštaurácii, posedieť si pri čaji s miestnymi obyvateľmi, a spoznať ich kultúru zblízka?

Oba varianty cestovanie majú svoje pre a proti, vyberajte však cieľovú destináciu s rozumom, a vydajte sa skutočne len do miest, kde vám nehrozí bezprostredné nebezpečenstvo!

Denne pre vás vyberáme tie najlepšie ceny leteniek do rôznych destinácií, vyberajte a zarezervujte si letenky, a užívajte si svoj pobyt v zahraničí plnými dúškami.Súvisiace články