Výhody registrácie u Flymeto
  1. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
  2. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
  3. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 Pohodlné hľadanie
 Tvorte svoje itinerára
 Predávajte vlastné zájazdy
 500 miliónov letov do 10s
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

(IAD)

Najlepšie maratóny a Ultramaratón

Naozajstný bežec nie je listnatý strom. Jeho nadšenie s jeseňou neopadá, ale silnie. Práve na jeseň totiž štartujú maratóny a Ultramaratón tak lákavé, že si na ne budete chcieť zaletieť. Kto by si taky nechcel zabehať za polárnych kruhom alebo na Kanárskych ostrovoch.

Marathon Marine Corps Marathon

Rozhodne jeden z najobľúbenejších washingtonských maratónov je zároveň príležitosťou pozrieť si mestské pamiatky.

Trasa vás zavedie k Arlingtonskému národnému cintorínu s tisíckami bielymi krížmi, obelisku podobnému pamätníka National Mall alebo Lincolnovu pomníka. Účastníci sa však zhodujú, že najlepšie na maratóne sú davy mariňákov, ktorí pozdĺž trate povzbudzujú bežca, vďaka čomu má celá akcia úžasný náboj.

Atény - autentický maratón

Pokiaľ ide o beh, Atény nejde vynechať. Práve sem v antike dobehol posol, aby oznámil víťazstvo v bitke pri Maratóne, po ktorom táto disciplína dostala meno.

Tunajšie beh verne kopíruje jeho trasu, takže sa beží z Maratóne cez dedinky pozdĺž pobrežia až na aténsky Panathénský štadión. Maraton je starý ako moderné olympijské hry. Organizuje sa od roku 1896, kedy však ešte smeli behať len muži, a je tak populárne, že sa ho ročne zúčastní okolo 18 000 ľudí.

Európa - Vydajte sa s nami na dovolenku
Hľadať

Ponúkame ešte lacnejšie letenky a ubytovanie ..

#Dejiny
Flymeto - jcarillet | istockphoto.com
Flymeto - John Tsotras | istockphoto.com
Flymeto - amriphoto | istockphoto.com
Flymeto - ferrantraite | istockphoto.com
Prečo vycestovať do s nami?
  1. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
  2. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
  3. Hľadáme nové možnosti poznania prostredníctvom cestovania.
 Pohodlné hľadanie 500 miliónov letov do 10s 1.5 miliónov hotelov do 10s

Maratón polárneho kruhu

Grónsky maratón sa pýši nálepkou the Coolest Marathon on Earth - najstudenšia alebo najviac cool na planéte (záleží, ako sa po dobehnutí cítite).

Beh cez nedohľadne arktickú tundru a ľadovce, kde človek počuje len vlastný dych, je skvelý dôvod k návšteve Grónska. Mohlo by vás taky zaujímať, že usporiadateľ maratóne má vo svojom stálom repertoári ešte ďalšie lákavé trasy, napríklad beh po Veľkého čínskeho múru, po púšti v okolí jordánskeho mesta Petra alebo medzi budhistickými chrámami barmského Baganu.

Transgrancanaria HG

Ultramaratón na Kanároch sľubuje hneď niekoľko báječných odmien. Jednak možnosť zmerať sily s tunajším skalnatým terénom, jednak odpočinok na tropické pláži. Ak si netrúfate na celých 125 km, zúčastniť sa môžete aj klasického maratónu alebo rodinného behu na 15 km. Vedľa Transgrancanaria HG sa 12. januára 2018 v Las Palmas beží ešte klasický mestský maratón , je teda z čoho vyberať.

Ultra Trail Collserola

Existuje niekoľko miest, z ktorých máte Barcelonu ako na dlani. Jedným z nich je chránená krajinná oblasť v pohorí Collserola, ktoré sa tiahne po obvode metropoly.

Práve tu sa každoročne behá Ultramaratón Ultra Trail Collserola v dvoch obtiažnostiach. Oproti Transgrancanaria neponúka žiadne ľahšie a kratšie trasy. Len panoráma, ktoré berie dych rovnako ako beh sám. Úžasným zážitkom je aj barcelonský mestský maratón . Ten ďalší je naplánovaný na 11. marca 2018.

Rovaniemi’s Arctic Winter Races

Preteky vo fínskom Rovaniemi nie sú len bežecké.

Kilometre zasneženej laponské krajiny môžu účastníci zdolávať pešo, na lyžiach alebo fatbiku, bicykli s veľmi hrubými pneumatikami. Pretekári si vyberajú z troch závodov, ich dĺžka a náročnosť s číslom za skratkou ROV rastie. Všetci ale štartujú na rovnakom mieste v rovnaký deň, takže začiatok Ultramaratón je podívaná.

Európa - Vydajte sa s nami na dovolenku
Hľadať

Ponúkame ešte lacnejšie letenky a ubytovanie ..

#Dejiny
Flymeto - RichVintage | istockphoto.com
Flymeto - redwedge | istockphoto.com
Prečo vycestovať do s nami?
  1. Garancia najlacnejšieho nákupu.
  2. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
  3. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
 500 miliónov letov do 10s Hovoríme vaším jazykom Pohodlné hľadanie
istockphoto.com

Populárne kombinácie letovSúvisiace články

Kategórie