Výhody registrácie u Flymeto
  1. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
  2. Silný zákaznícky servis.
  3. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
 Pohodlné hľadanie
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 Predávajte vlastné zájazdy
 Hovoríme vaším jazykom
 500 miliónov letov do 10s
Letenky
Odkiaľ

Bratislava (BTS)   Budapest (BUD)

Kam

Orlando (MCO)

Miss Universe finále

Cez sedemdesiat dievčat z celého sveta sa zišlo v Hollywoode na Floride, kde zabojovali o titul najvyšší - Miss Universe. Na miesto dorazila aj Klára Vavrušková, Československá Miss 2019, Česká Miss Earth 2019 a tiež držiteľka titulu Miss Earth Water. Posledný menovaný titul si zaslúžila na Filipínach za tretie miesto.

Tentoraz to síce na víťazstvo nestačilo, ale aj tak bude Klára na všetko v dobrom spomínať. “Som vďačná za túto príležitosť, myslím, že sme si to s ostatnými dievčatami moc užili. Sú to spomienky a zážitky, na ktoré budem spomínať do konca života.” Do TOP 5 sa prebojovali dievčatá z Brazílie, Dominikánska republika, India, Mexiko a Peru. Z víťazstva sa nakoniec radovala Andrea Meza reprezentujúci Mexiko.

“Umiestnenie na tejto súťaži je často politickou záležitosťou. V celej TOP 21 boli len dve dievčatá z Európy. Klára Vavrušková bola na súťaž perfektne pripravená. Na každý deň mala špeciálny styling od popredných českých návrhárov, niekoľkokrát bola označená na Miss Universe ako najlepšie oblečená dievča . Jej finálovej šaty od návrhárov poner boli označené ako jedny z najkrajších večerných rób a dokonca ju oslovil na spoluprácu návrhár, ktorý sa ujal šiat na korunováciu Miss Universe v roku 2015 a 2016. Klára mala obrovskú podporu od Filipíncov z Miss Earth, kde sa umiestnila minulý rok na 3. mieste, “uviedol tím Českej Miss ESSENS.

Flymeto - Miss Universe finále

Klárke prajeme veľa budúcich úspechov.

Prečo vycestovať do Severnej Ameriky s nami?
  1. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
  2. Garancia najlacnejšieho nákupu.
  3. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
 Predávajte vlastné zájazdy Hovoríme vaším jazykom 500 miliónov letov do 10s


Súvisiace články