Výhody registrácie u Flymeto
  1. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
  2. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
  3. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
 Pohodlné hľadanie
 Hovoríme vaším jazykom
 500 miliónov letov do 10s
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Predávajte vlastné zájazdy
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

Orlando (MCO)

Miss Universe finále

Cez sedemdesiat dievčat z celého sveta sa zišlo v Hollywoode na Floride, kde zabojovali o titul najvyšší - Miss Universe. Na miesto dorazila aj Klára Vavrušková, Československá Miss 2019, Česká Miss Earth 2019 a tiež držiteľka titulu Miss Earth Water. Posledný menovaný titul si zaslúžila na Filipínach za tretie miesto.

Tentoraz to síce na víťazstvo nestačilo, ale aj tak bude Klára na všetko v dobrom spomínať. “Som vďačná za túto príležitosť, myslím, že sme si to s ostatnými dievčatami moc užili. Sú to spomienky a zážitky, na ktoré budem spomínať do konca života.” Do TOP 5 sa prebojovali dievčatá z Brazílie, Dominikánska republika, India, Mexiko a Peru. Z víťazstva sa nakoniec radovala Andrea Meza reprezentujúci Mexiko.

“Umiestnenie na tejto súťaži je často politickou záležitosťou. V celej TOP 21 boli len dve dievčatá z Európy. Klára Vavrušková bola na súťaž perfektne pripravená. Na každý deň mala špeciálny styling od popredných českých návrhárov, niekoľkokrát bola označená na Miss Universe ako najlepšie oblečená dievča . Jej finálovej šaty od návrhárov poner boli označené ako jedny z najkrajších večerných rób a dokonca ju oslovil na spoluprácu návrhár, ktorý sa ujal šiat na korunováciu Miss Universe v roku 2015 a 2016. Klára mala obrovskú podporu od Filipíncov z Miss Earth, kde sa umiestnila minulý rok na 3. mieste, “uviedol tím Českej Miss ESSENS.

Flymeto - Miss Universe finále

Klárke prajeme veľa budúcich úspechov.

Prečo vycestovať do Severnej Ameriky s nami?
  1. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
  2. Garancia najlacnejšieho nákupu.
  3. Hľadáme nové možnosti poznania prostredníctvom cestovania.
 Hovoríme vaším jazykom Zdieľajte ponuky s priateľmi Predávajte vlastné zájazdy


Súvisiace články