Výhody registrácie u Flymeto
  1. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
  2. Silný zákaznícky servis.
  3. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 Hovoríme vaším jazykom
 Predávajte vlastné zájazdy
 Tvorte svoje itinerára
 500 miliónov letov do 10s
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

Orlando (MCO)

Miss Universe finále

Cez sedemdesiat dievčat z celého sveta sa zišlo v Hollywoode na Floride, kde zabojovali o titul najvyšší - Miss Universe. Na miesto dorazila aj Klára Vavrušková, Československá Miss 2019, Česká Miss Earth 2019 a tiež držiteľka titulu Miss Earth Water. Posledný menovaný titul si zaslúžila na Filipínach za tretie miesto.

Tentoraz to síce na víťazstvo nestačilo, ale aj tak bude Klára na všetko v dobrom spomínať. “Som vďačná za túto príležitosť, myslím, že sme si to s ostatnými dievčatami moc užili. Sú to spomienky a zážitky, na ktoré budem spomínať do konca života.” Do TOP 5 sa prebojovali dievčatá z Brazílie, Dominikánska republika, India, Mexiko a Peru. Z víťazstva sa nakoniec radovala Andrea Meza reprezentujúci Mexiko.

“Umiestnenie na tejto súťaži je často politickou záležitosťou. V celej TOP 21 boli len dve dievčatá z Európy. Klára Vavrušková bola na súťaž perfektne pripravená. Na každý deň mala špeciálny styling od popredných českých návrhárov, niekoľkokrát bola označená na Miss Universe ako najlepšie oblečená dievča . Jej finálovej šaty od návrhárov poner boli označené ako jedny z najkrajších večerných rób a dokonca ju oslovil na spoluprácu návrhár, ktorý sa ujal šiat na korunováciu Miss Universe v roku 2015 a 2016. Klára mala obrovskú podporu od Filipíncov z Miss Earth, kde sa umiestnila minulý rok na 3. mieste, “uviedol tím Českej Miss ESSENS.

Flymeto - Miss Universe finále

Klárke prajeme veľa budúcich úspechov.

Prečo vycestovať do Severnej Ameriky s nami?
  1. Silný zákaznícky servis.
  2. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
  3. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
 Hovoríme vaším jazykom Zdieľajte ponuky s priateľmi Predávajte vlastné zájazdy


Súvisiace články