Výhody registrácie u Flymeto
  1. Silný zákaznícky servis.
  2. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
  3. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 500 miliónov letov do 10s
 Tvorte svoje itinerára
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Pohodlné hľadanie
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

Iguassu Falls (IGU)

Milujete fotografovanie? Vieme, kde zoženiete najkrajšie zábery!

Vaša zbierka fotografií číta tisíce snímok, avšak stále vám niečo chýba, prezradíme vám čo to je a tiež kde to nájdete.

Ohromujúca vodopády Iguazú je presne to, čo hľadáte!

Práve nastáva vhodný čas pre vycestovať do severnej argentínskej provincie, kde sa ocitnete v ríši panenskej prírody s prekrásnymi scenériami.

Najsevernejší a zároveň najmenší oblastí Argentíny je Misiones, kam najčastejšie vyrážajú prevažne výskumníci z oblasti biológie všeobecne.

Ak aj vy patríte medzi milovníkov divokej prírody s bohatou faunou a flórou, potom sa tu vydajte aj vy!

Destinácia je pretkaná stovkami menších vodopádov, vodopády Iguazú a Moconá sú nevšedné podívanou, ktoré budete milovať vy aj váš fotoaparát.

Prvé živočíchy, ktorí vás privítajú, budú celkom iste pestrofarební motýle, zo zástupcov cicavcov by to mohli byť Nosálov červení, po zotmení často vyliezajú tiež pásovci.

Zažite ten pocit, kedy vám nad hlavou poletujú krásne sfarbenie papagáje, miesto krákavých havranov, a na strome budú odpočívať mohutné anakondy. Kamkoľvek sa pozriete, dýchne na vás zvláštna atmosféra čistej prírody, z ktorej pocítite, že je potrebné ju stále chrániť.

Táto skvostná poznávacie dovolenka je určená hlavne pre skutočných milovníkov prírody, jeseň je prakticky najvhodnejším obdobím pre pobyt v tejto provincii, kedy ustupuje obdobie dažďov.

Preto si včas zarezervujte letenku, či môžete už čoskoro vyraziť za poznaním exotické krajiny, ktorá je dodnes turistami príliš nezaťažovanie, preto si zachováva stále pôvodné obyvateľstvo aj faunu a flóru, buďte tu obozretní a našľapujte po špičkách!

Za to vám počasie a prírodné úkazy vytvoria úplne originálny obraz, ktorý bude fascinovať každého, komu svoje najcennejšie fotografie ukážete.

Letenky do Argentíny za jedinečné ceny iba u nás, rezervujte dopredu a ušetrite! Netradičné dovolená za poznaním v nádhernej destinácii vám ukáže úplne nový pohľad na svet!Súvisiace články