Bežná mylná predstava o Maroku je, že je horúce po celý rok. Maroko je však krajinou v Stredomorí a má v skutočnosti štyri rôzne obdobia. Hoci sa teploty líšia, Maroko je zvyčajne veľmi slnečné, čo z neho robí ideálne miesto pre dovolenku.

Ďalšou vecou, o ktoré by ste mali pri plánovaní ideálne doby na cestu do Maroka premýšľať, sú miestne sviatky a udalosti. Napríklad cestovanie počas Ramadánu vám poskytne iný pohľad na Maroko. V závislosti na tom, aký typ cesty chcete, to môžu byť časy, ktorým sa chcete buď vyhnúť, alebo najmä vyhľadať.

Kedy letieť do Maroka

Kedy je najlepší čas pre cestu do Marakéši? Tu je niekoľko informácií, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní:

  • V priemere sú júl a august najteplejšie mesiace.
  • Marakéš má suché obdobie v júni, júli a auguste.
  • Január je najchladnejší mesiac v roku.

Počasie v Marakéši

Počasie v Marakéši je dobré po celý rok.

MARRAKESH

Najlacnejšie letenky z Bratislavy do Marakéša

Graf opisuje minimálnej nájdenej ceny leteniek z Prahy do Marakéša a ich vývoj podľa týždňov. Ďalšie údaje na grafe ukazujú priemerné denné a nočné teploty a úhrn zrážok, ak sú údaje k dispozícii. Prekliknutím na jednotlivé stĺpce v grafu získate podrobnejšie aktuálne údaje z vyhľadávača.

Cena najlacnejšie spiatočné letenky z Viedne do Marrakech, EUR

Teda vidíte, ktorý dátum je pre odlet do Marakešu najlepšie vzhľadom k vývoju počasie v destinácii a vzhľadom k aktuálnej cene letenky.

Najlacnejšie letenky z Viedne do Casablancy

Nasledujúci graf zobrazuje prehľad najnižších cien leteniek z Viedne do Casablancy v kontextu počasie. Prekliknutím na jednotlivé stĺpce v grafe získate podrobnejšie aktuálne údaje z vyhľadávača.

Cena najlacnejšie spiatočné letenky z Budapest do Casablanca, EUR

Pokud chcete mít tento widget na svých stránkách, kontaktujte nás.

Čo ďalej vedieť o Maroku

Viete všetko pre cestu do Maroka? Je čas vybrať letenku.

vybrať letenku